14.jūlijā, stacijas laukumā pie «Origo Summer Stage» svinīgi sagaidīti starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis» organizatori un konkursanti.

Jaunie izpildītāji, kas šogad cīnīsies par «Jaunā viļņa» laureāta titulu, Latvijā tika sagaidīti pie tirdzniecības centra «Origo» un «Origo Summer Stage» skatuves, uz kuras viņi sanākušajiem skatītājiem par prieku nodziedāja festivāla himnu. Sagaidīšanas laikā «Jaunā viļņa» konkursa ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs kopā ar «Linstow Center management» tirdzniecības centru komercdirektori Eviju Majevsku 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā pie t/c «Origo» atklāja arī konkursam «Jaunais vilnis» veltītu izstādi.

FOTO: Sejas.lv

«Linstow Center management» tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska: «Pasaules pilsētās satiksmes krustpunktos veiksmīgi līdzās pastāv tirdzniecība un kvalitatīva pilsētvide un kultūras dzīve. Rīgas centrā par šādu vietu kļuvis Stacijas laukums un tajā izveidotais kultūras aktivitāšu centrs «Origo Summer Stage». Vēl vairāk, «Linstow Center management» kā publiskās ārttelpas attīstītājs ar dažādām norisēm un projektiem dod savu artavu Rīgas publiskās vides dažādošanā. To apliecina arī mūsu iecere Vaļņu ielu pārveidot par iepirkšanās ielu, kuras centrā ir cilvēks.»

FOTO: Sejas.lv

16 dalībnieki no 14 valstīm

Šogad konkursā «Jaunais vilnis» kopumā uzstāsies 16 dalībnieki no 14 dažādām pasaules valstīm - Armēnijas, Baltkrievijas, Itālijas, Izraēlas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Ķīnas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Meksikas, Nigērijas, Somijas un Ukrainas. Jau trešo gadu dalībnieki tiek sagaidīti pie t/c «Origo» un jau otro gadu uz «Origo Summer Stage» skatuves notiks konkursa jauno izpildītāju koncerti – šogad tie plānoti no 24. līdz 29. jūlijam.

FOTO: Sejas.lv

«Mums ir liels gandarījums, ka tik nozīmīga mēroga festivāls, kurš ir zināms ārpus Latvijas, pievienojas vasaras kultūras centra «Origo Summer Stage» notiekošo festivālu vizītkaršu (Imantdienas, «Rīgas Ritmi», «Saulkrasti Jazz festival», «Summertime – aicina Inese Galante» ) pulkam. Esam priecīgi, ka varam piedāvāt saviem skatītājiem šā ekskluzīvā konkursa jauno izpildītāju koncertus bez maksas pašā galvaspilsētas sirdī. Pagājušā gadā skatītāju atsaucība bija liela – uz tādu ceram arī šogad,» stāsta tirdzniecības centra «Origo» vadītājs Aleksandrs Nemirovskis.

FOTO: Sejas.lv

Rumjancevs veltī atzinīgus vārdus sagaidītājiem

«Jaunais vilnis» konkursa ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs: «Mūsu attiecības ar projekta «Origo Summer Stage» organizatoriem nevar nosaukt tikai par sadarbību, tā ir draudzība – patiesa draudzība! Un draugus nevar vērtēt nekā citādāk, kā tikai pozitīvi. Mēs esam sadraudzējušies ar lieliskiem cilvēkiem, kuri te strādā un rīko mums tik grandiozu sagaidīšanu. Es domāju, ka arī pēc gadiem simts, ja mūs būs iespēja te atbraukt, «Origo» mūs sagaidīs tikpat sirsnīgi.»

FOTO: Sejas.lv

FOTO: Sejas.lv

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO