Kad līdz Londonas olimpiskajām spēlēm atlikušas vienpadsmit dienas, tūkstošiem sportistu sāk ierasties Anglijas galvaspilsētā, kur no 27. jūlija līdz 12. augustam risināsies vasaras četrgades vērienīgākais sporta forums.

Milzīga noslodze šajās dienās ir vienai no pasaules lielākajām lidostām Hītrovai, kur kopumā paredzēts veikt vismaz 6000 narkotiku pārbaužu.

Tāpat Hītrovas lidostai pirmdien jāapkalpo 236 955 pasažieru, kas būs jauns rekords lidostas pastāvēšanas vēsturē. Vidēji dienā Eiropas lielāko lidostu izmanto aptuveni 190 000 cilvēku.

Visnoslogotākā diena Hītrovas lidostā būs 24. jūlijs.

Spēles būšot drošas

Ilgu laiku tika runāts par to, vai Londona spēs nodrošināt drošību spēļu laikā. Šai sakarā Londonas mērs Boriss Džonsons raidsabiedrībai BBC pastāstīja, ka par to nav jāsatraucas. «Šīs spēles būs ļoti drošas, tās tiks ļoti apsargātas.»

Darba netrūkst arī brīvprātīgajiem, kuri gādā par sportistu, treneru un apkalpes personāla nokļūšanu uz olimpisko ciematu. Šajā ciematā apmetīsies 16 000 cilvēku.

Līdz ar straujo Londonas viesu ierašanos pilsētā rodas arī satiksmes sarežģījumi.

Pusei no sportistiem veiks dopinga pārbaudes

Londonā tikšot veikta vērienīgākā antidopinga kampaņa olimpisko spēļu vēsturē. Tiks pārbaudīta puse sportistu, visi medaļu ieguvēji kā starp olimpisko spēļu dalībniekiem, tā paralimpisko.

Paredzēts, ka olimpiskās spēles apsargās ap 13 500 cilvēku.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO