Vokālā grupa «Framest» jau četras dienas dzīvo Jūrmalā un kopā ar pārējiem starptautiskā izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2012» dalībniekiem ik dienas piedalās mēģinājumos, kā arī cenšas ieklausīties tajā, ko viņiem iesaka režisors Aleksandrs Revzins, otrdien vēstīja LNT raidījums «Tautas balss».

Revzina skarbums mijas ar jokiem

«Framest» dalībnieks Edgars par mēģinājumu gaitu pirms uzstāšanās «Jaunajā vilnī» atzīst: «Ir tādas lietas, kas it kā jau ir pašsaprotamas, bet tajā pašā laikā mēs visu to darām publikai, no sirds un paši priecājamies, bet pats galvenais ir publika. Un tad ir dažādi knifiņi, kā to panākt. Par to viņš [Revzins] runā daudz un dikti, un visu laiku.»

Savukārt «Framest» dalībniece Elīna «Tautas balsij» teic, ka režisors Aleksandrs Revzins, ja arī ko skarbāku jaunajiem izpildītājiem pasakot, tad vienmēr arī pajoko.

«Viņam, manuprāt, ir ļoti diplomātiska pieeja,»

vērtē Elīna.

Pats Revzins azartiski «Jaunā viļņa» konkursantiem stāsta, kā būtu jāuzvedas uz skatuves. «Mēs iznākam, uzsmaidām zālei, tad mēs paklanāmies. Kamēr mēs to darām, mēs esam vienkārši vīrieši un sievietes, tikai - ļoti skaisti un ļoti talantīgi! Kad mēs pieceļamies pēc paklanīšanās, esam jau iejutušies tēlā, kurš mums jāpasniedz dziesmā,» tā mēģinājuma laikā jaunos mūziķus skolo Revzins.

Liek «uzkarsēt» temperatūru

Trešajā «Jaunā viļņa» mēģinājumu dienā vairākus padomus izpelnījies Kirgizstānas dziedātājs Beks, kurš uz skatuves kāpjot «auksts kā sasalis akmens». Jaunajam mūziķim Revzins ieteica: «Cilvēki ar temperatūru 36,6 grādi – tie ir parasti cilvēki, kas dzīvo parastu dzīvi.

Cilvēkam, kurš iznāk uz skatuves, jābūt vismaz 38 grādu temperatūrai!

Tad viņš kļūst par enerģētisku objektu.»

Revzins raidījumam pauda viedokli, ka konkursanti manoties burtiski nevis katru dienu, bet gan katru stundu. «Visi atrodas vienā telpā, un tas, kas notiek ar vienu izpildītāju, tiek pārnests uz citiem. Mums ir tāda pastāvīga radošā laboratorija, kurā mēs visu laiku radām,» komentēja režisors.

Konkursantiem jābūt ļoti pacietīgiem

«Framest» dalībniece Elīna stāsta, ka mēģinājumos jābūt atvērtam prātam un ātri jāreaģē uz to, kas notiek. Savukārt viņas vokālās grupas biedrs Mikus teic, ka jābūt ļoti pacietīgiem, jo mēģinājumi notiek no pulksten 11 rītā līdz 23 vakarā.

«Vienīgās pauzes ir divas ēdienreizes, kuras ir tik garas, lai paspētu ātri aiziet un ātri paēst. Līdz ar to ir ļoti jākoncentrējas un rūpīgi jāskatās uz pārējo priekšnesumiem, no tiem mācoties,» sacīja «Framest» dalībnieki.

Revzins uzsver, ka konkursanti būs gatavi uzstāties uz skatuves tikai 24.jūlijā, bet pagaidām viņi esot tikai sagatavošanās etapā. «Tam, ko mēs rādām uz skatuves un ko translēs televīzijā, ir jāatbilst tam, kas vispār notiks mūsu šovā.

Mūsu šovā strādā tikai un vienīgi superzvaigznes.

Tāpēc konkursa dalībnieku līmenim ir jāatbilst šo zvaigžņu līmenim,» piebilst režisors.

Jau vēstīts, ka šogad starptautiskais jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis» Jūrmalā notiks no 24. līdz 29. jūlijam.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams