Betsafe» bukmeikeri šogad starptautiskajā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursā «Jaunais vilnis» uzvaru prognozē Maiklam Bleizam no Nigērijas, savukārt Latvijas vokālās grupas «Framest» izredzes novērtētas viszemāk.

(Pievienots video.)

Šogad Jūrmalā ir ieradušies pārstāvji no visas pasaules - kopumā 16 dalībnieki no 14 valstīm. Konkursa galvenais favorīts Maikls Bleizs pārstāv vienu no eksotiskākajām valstīm - Nigēriju, no kurienes nāk viņa tēvs, bet pats viņš ir dzimis Lielbritānijā un pēdējos astoņus gadus dzīvo Krievijā.

Nigērijas dziedātājs gan komponē mūziku, gan raksta savām dziesmām vārdus, un drīzumā nāks klajā viņa pirmais dziesmu albums «In Russia with Love». Šis albums un, iespējams, uzvara «Jaunajā vilnī» varētu būt

nozīmīgs stimuls ceļā uz viņa dzīves sapni - izcīnīt prestižo «Grammy» mūzikas balvu,

atzīmē bukmeikeri.

Saskaņā ar «Betsafe» bukmeikeru prognozēm Bleiza izredzes triumfēt uz šā gada konkursā uz Dzintaru koncertzāles skatuves novērtētas ar likmes izmaksas koeficientu 4,00 jeb aptuveni 20% varbūtību.

Par Nigērijas pārstāvja galveno konkurenti tiek uzskatīta ukrainiete Marija Jaremčuka, kuras uzvaras iespējamība izteikta ar koeficientu 5,00 jeb 15% varbūtību. Abus favorītus centīsies pārspēt Itālijas dziedātājs Kostanco del Pinto un meksikāņu grupa «Los Rumberos de Massachusetts», kas arī ir bukmeikeru favorītu lokā.

Latvijas pārstāvju - vokālās grupas "Framest" - izredzes netiek prognozētas visai augstu / Foto: TVNET

Latviju šogad konkursā pārstāv 2005.gadā dibinātā vokālā grupa «Framest». «Betsafe» bukmeikeri vokālās

grupas izredzes uzvarēt konkursā ir novērtējuši ar koeficientu 25,00 jeb aptuveni ar 3% varbūtību.

Latvija un Krievija ir vienīgās valstis, kuru pārstāvji konkursā ir uzvarējuši divas reizes. Pērn par «Jaunā viļņa» laureātu kļuva Džeidens Filders no ASV.

Jau ziņots, ka 11.starptautiskajā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursā «Jaunais vilnis» kopumā piedalās 16 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm - Armēnijas, Baltkrievijas, Izraēlas, Itālijas, Kazahstānas, Ķīnas, Kirgizstānas, Lietuvas, Meksikas, Nigērijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas un Latvijas. Latviju šogad konkursā pārstāv vokālā grupa «Framest».

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams