Sportisti no visas pasaules dodas uz Londonas Olimpiskajām spēlēm. Šodien lidmašīnā Rīgā kāpa arī lielākā daļa no Latvijas olimpiskās delegācijas, šovakar vēstīja LNT ziņas.

Šodien pēcpusdienā lidostā «Rīga» valdīja sarkanbaltsarkanā krāsa - uz Londonas Olimpiskajām spēlēm devās lielākā daļa Latvijas komandas sportistu.

Tieši šodien Olimpisko spēļu norises vietā ierodas arī lielākā daļa dalībnieku no visas pasaules.

Latvijas sportisti pirms ceļa atzina, ka šī ir vēl viena tikai Olimpiskajām spēlēm raksturīga tradīcija – kopīga braukšana un došanās uz Olimpisko ciematu.

«Jo vairāk cilvēku no Latvijas pazīstami, jo kopā labāk! Uzsitīsim to olimpisko atmosfēru jau mazliet agrāk nekā pirms nokļūšanas ciematiņā,» lidostā LNT ziņām atzina pludmales volejbolists, Latvijas komandas karognesējs Mārtiņš Pļaviņš.

Pieredzes bagātākie sportisti jau zina, kas viņus sagaida un ar ko jārēķinās, bet spēļu debitanti šobrīd dodas atklāt nezināmo.

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs sacīja: «Šodien jāaizbrauc uz Olimpisko ciematu, jāapskatās, kur kas ir, cik tālu jābrauc līdz laukumiem, kāda ir dzīvošana, ēšana. Pirmais vakars tiks veltīts sadzīvisko jautājumu atrisināšanai, bet rīt sāksim jau trenēties mūsu sacensībām.»

Savukārt galda tenisists, Olimpisko spēļu debitants Matīss Burģis raidījumam teica: «Priekšstats man ir, mēs pagājušajā vasarā bijām uz studentu Olimpiādi Ķīnā. Šeit Londonā, protams, viss būs lielāks, profesionālāk, un esmu patīkami pārsteigts par to, kas mani tur gaida.»

Olimpiskās spēles tiks atklātas šīs piektdienas vakarā. Pirms tam pirmie starti jau būs aizvadīti futbolā un loka šaušanā, bet Latvijas sportisti Londonā uz starta pirmo reizi izies sestdien.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams