No 26. līdz 29. jūlijam Sabilē jau četrpadsmito gadu risināsies tradicionālie Vīna svētki, informē pasākuma organizatori.

Svētku laikā ieplānoti tradicionāli un vēl nebijuši pasākumi un aktivitātes: teatralizētais gājiens, vīna tirdziņš, danču placis, vīngliemežu sacensības, koncerti dažādām gaumēm, sportiskas aktivitātes, nošļūciens pa vīna putām, ugunsskulptūra, vīnotava, ziepotava, spoguļotava, melleņotava, diskotava.

«Tas viss un vēl vairāk «Dižākajā Kurzemes pasākumā» - Sabiles Vīna svētkos! Smelies prieku Sabilē – pilsētā ar odziņu!» aicina pasākuma rīkotāji.

Šie svētki ir kļuvuši par vienu no populārākajiem pasākumiem visā Kurzemē.

2011.gada nogalē Sabiles Vīna svētki ieguva Kurzemes tūrisma asociācijas augstāko gada apbalvojumu «Lielais Jēkabs», uzvarot nominācijā «Dižais Kurzemes pasākums 2011».

Sabiles Vīna svētkiem raksturīgā vienkāršā un sirsnīgā, bet vienlaicīgi arī dzirksteļojošā un humorpilnā gaisotne tiek radīta, pateicoties svētku galvenās organizatores Gerdas radošajām un dullajām idejām, kā arī – daudziem atsaucīgiem cilvēkiem, svētku organizatoriem, dalībniekiem un atbalstītājiem, tajā skaitā arī vairāku amatierkolektīvu dalībniekiem no tuvākas un tālākas apkārtnes. Daudzi no šiem pašdarbniekiem piedalās Vīna svētkos jau daudzu gadu garumā, un bez viņu aktīvas līdzdalības šie svētki, šķiet, vairs pat nav iedomājami…

Skatīt pievienoto video!

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams