Šodien Rīgā par dažādu pārkāpumu izdarīšanu policija aizturējusi 17 nepilngadīgas personas, informēja Rīgas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane.

Šodien desmit nepilngadīgas personas pieķertas smēķējot un divas - sabiedriskā vietā atrodoties ar atvērtām alkohola pudelēm, bet vēl četri nepilngadīgie pieķerti sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī. Viens nepilngadīgais aizturēts par dabisko vajadzību kārtošanu sabiedriskā vietā.

Šodien aizturēta arī viena pilngadīga persona, kas nepilngadīgajai personai devusi lietošanai tabakas izstrādājumus.

Kā ziņots, šodien, kad Latvijā sākas kārtējais mācību gads un, kā ik gadu, jaunieši šo dienu vēlas nosvinēt, policija pastiprināti uzrauga jauniešu pulcēšanās vietas, kā arī raugās, lai tirgotāji nepārdotu nepilngadīgajiem alkoholiskos dzērienus.

Policijas Rīgas reģiona pārvalde sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju (RPP) pirmajā mācību nedēļā pievērsīs pastiprinātu uzmanību jauniešu pulcēšanās vietām, skolu teritorijām, kā arī kontrolēs, vai pie mācību iestādēm tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums.

Saskaņā ar Rīgas domes rīkojumu no šodienas līdz 9.septembrim pie Rīgas mācību iestādēm ieteicamais braukšanas ātrums ir 30 kilometri stundā, tādēļ arī to apkārtnē patrulēs policija. Arī fotoradaru dislokācija būs pietuvināta mācību iestādēm.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams