Rīgā svētdien jau piekto reizi norisinājās Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens, kurā piedalījās vairāki simti cilvēku. Pēc pasākuma organizatoru teiktā, labdarības skrējienam reģistrējušies ap 400 dalībnieku, tostarp daudzi studenti ne tikai no Latvijas, bet arī no citām Eiropas valstīm.

Pasākums piesaistīja arī skatītāju interesi, un daudzi garāmgājēji vēroja šo skrējienu, - to apmeklēja gan ģimenes ar bērniem, gan citi interesenti. Cilvēki fotografēja, kā arī filmēja pasākumu ar saviem telefoniem, arī paši labprāt fotografējās ar Ziemassvētku vecīšiem.

Kopumā pasākumā valdīja priecīga svētku noskaņa, skanēja mūzika, kuru spēlēja mūziķi Ziemassvētku vecīšu tērpos. Daži pasākuma dalībnieki pirms skrējiena iesildījās, dejojot un dziedot svētku dziesmas.

Šajā labdarības skrējienā varēja piedalīties ikviens, kurš ir pārģērbies Ziemassvētku vecīša tērpā un ir gatavs skriet trīs kilometrus garu distanci apkārt Vecrīgai.Skrējienu vēroja, gan arī tajā piedalījās daudzi bērni un ģimenes ar bērniem. Pasākuma savāktie ziedojumi tiks atvēlēti pestīšanas armijai Latvijā un bāreņu namam-patvērumam «Priedīte» Daugavpilī. Ziemassvētku vecīšu skrējienu bija atbraukuši skatīties arī bērni un pieaugušie no šī bērnu nama.

Uzrunātie skrējiena dalībnieki sacīja, ka šādi pasākumi palīdz vairot svētku sajūtu, tāpat ļoti svarīgi esot, ka šis ir labdarības pasākums. Pasākuma dalībniece Vineta skaidroja, ka piedalās skrējienā, jo pati ir strādājusi pestīšanas armijā un zinot, «ko nozīmē situācijas, kad vajadzīga palīdzība».

Skrējiens tika sākts, skanot skatītāju aplausiem, savukārt pēc finiša Ziemassvētku vecīši tika apbalvoti ar medaļām.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams