Milānas prokuratūrai ir pierādījumi, ka Itālijas premjerministrs Silvio Berluskoni izmantojis vairākus dzīvokļus, lai tur tiktos ar prostitūtām, teikts pirmdien atklātībā nonākušā dokumentā.

Itālijas miertiesneša birojs vēl piektdien uzsāka izmeklēšanu par par premjerministra attiecībām ar kādu mazgadīgo, kas ir pazīstama ar Rūbijas vārdu, tostarp pats premjers nav atguvies no iepriekšējā tiesas sprieduma, ar kuru viņam daļēji atņemta politiskā imunitāte.

"Daudz jaunu meiteņu šajās mājās prostituēja sevi ar Silvio Berluskoni apmaiņā pret naudas summām," pilsētas prokurors raksta dokumentā, lūdzot Deputātu palātu dot atļauju veikt kratīšanu ar Berluskoni saistītajos īpašumos.

Prokurors norāda, ka ir ieguvis "pietiekamus pierādījumus", lai saņemtu kratīšanas orderi dzīvokļos, kur Berluskoni ticies ar jaunajām sievietēm, kas apmeklēja balles viņa rezidencē netālu no Milānas.

"Zināmām jaunām sievietēm, kas apmeklēja šīs balles, ļauts brīvi lietot dzīvokļus Milano Due rajonā," stāstījusi tagad 17 gadus vecā Rūbija, teikts dokumentā.

Karima El Mahruga (Rūbija) / Foto: AFP/LETA

Rūbija, kuras īstais vārds ir Karima El Mahruga, "2010.gadā no februāra līdz maijam bieži apmeklēja Berluskoni Arkores rezidenci (Milānā)", norāda prokurors, piebilstot, ka šiem apgalvojumiem ir pierādījumi, cita starpā arī liecības mobilo sakaru ierīcēs.

Ja Berluskoni atzīs par vainīgu, viņam draud līdz trim gadiem cietumā par mazgadīgas prostitūtas izmantošanu un līdz 12 gadiem par amata stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Vēl sestdien Berluskoni pauda nosodījumu tam, ka uzsākta izmeklēšana par viņa sakariem ar Rūbiju. Premjers skaidroja, ka tā ir viena no vairākām tiesnešu pret viņu vērstajām sazvērestībām.

Berluskoni, kurš iemantojis brunču mednieka reputāciju, atzīst, ka "nav svētais", vienlaikus uzstājot, ka nekad nav maksājis par seksu.

Kā viņš, tā arī Marokā dzimusī diskodejotāja Rūbija noliedz, ka viņiem būtu bijušas dzimumattiecības.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams