Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis pēc uzvaras Soču trasē notikušā Pasaules kausa posma četrinieku sacensībās atzina, ka ir lepns par savu valsti. Melbārdis svētdien tika pie pirmās uzvaras pilota karjerā, triumfējot Pasaules kausa sezonas pēdējā, devītajā, posmā.

Pirms tam sestdien Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu bija izcīnījuši trešo vietu arī divnieku mačos.

«Es esmu ļoti lepns par mūsu komandu, par visiem puišiem un lepns par savu valsti,» pēc sacensībām, stāvot uz goda pjedestāla, atzina Melbārdis. «Mēs esam maza valsts, bet te priekšā tādām lielvalstīm kā Vācija un Krievija, arī visiem pārējiem. Es šodien esmu ļoti lepns.»

«Rezultāts ir izcils, kaut mazas kļūdas bija arī otrajā braucienā. Bet nu kopumā ļoti labi, ir gandarījums,» atzina izlases galvenais treneris Sandis Prūsis. Šajās sacensībās Melbārdis startēja ar vecajām kamanām un tagad komanda pirms olimpiskajām spēlēm būs dilemmas priekšā. «Labi, ka šis vecais bobs arī labi slīd šajā trasē. Labāk jau ir, ka abi ir labi nevis tikai viens. Jauno vēl noteikti pārtaisīsim.»

«Noteikti gan olimpiskajās spēlēs ledus būs par kādu sekundi braucienā ātrāks. Varbūt būs nedaudz citādāk jābrauc, bet esam gandarīti,» uzsvēra Prūsis. «Galvenais, ka visa sezona salīdzinot ar iepriekšējo ir bijusi labāka, rezultāti un stabilitāte gājuši uz augšu.»

Šī bija Melbārža pirmā uzvara karjerā pilota statusā. Četrinieku sacensībās viņš šosezon uz goda pjedestāla kāpa divas reizes.

Ar panākumu Melbārdis nodrošināja vietu Pasaules kausa kopvērtējuma trijniekā četrinieku ieskaitē, pakāpjoties uz otro pozīciju, kā arī uzvaru kombinācijas summā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO