Lai veicinātu aktīvu brīvā laika pavadīšanu ziemā, Mežaparka atpūtas komplekss "Ziemas parks" aicina ikvienu piedalīties "Actimel" Pikošanās čempionātā, kas notiks svētdien, 6. februārī, no plkst. 12. Latvijā tas, iespējams, būs pirmais tāda veida pikošanās pasākums, lai gan citās Eiropas valstīs tas jau guvis lielu atsaucību.

"Līdzīgi pikošanās pasākumi notiek vairākās Eiropas valstīs, un mēs vēlamies šo tradīciju ieviest arī Latvijā. Bagātīgās sniega kupenas un dzestrais laiks nav šķērslis, tieši pretēji – tas mums dod iespēju gluži kā bērnībā nodoties dažādiem ziemas priekiem un kārtīgi izpikoties. Tāpēc aicinām pasākumā piedalīties ģimenes, draugus un visiem kopā gūt neaizmirstamus iespaidus," tā Linda Bula, pasākuma iniciatora "Actimel" zīmola vadītāja Baltijas valstīs. L. Bula atklāj, ka draugiem.lv "Actimel" profilā veiktā aptauja pierādīja, ka latviešiem patīk pikošanās – 27% aptaujāto atzīmēja to kā aizraujošāko ziemas aktivitāti, uzreiz aiz slēpošanas un snovborda.

Pikošanās sacensībās būs vairākas aktivitātes, tādēļ piedalīties varēs katrs neatkarīgi no savām sportiskajām iemaņām un vecuma. Lai veicinātu sportisko garu, par katru uzdevumu sacensību dalībnieki saņems punktus, un noslēgumā tiks noskaidroti uzvarētāji, kas saņems balvas. Dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus tādās disciplīnās kā "Trāpīgais", "Lidojošais maiss", "Kurš tālāk" un "Sniega kaķene", kā arī citās. Pasākuma kulminācija būs lielā sapikošanās plkst. 15, kurā aicināti piedalīties visi sacensību dalībnieki un "Ziemas parka" apmeklētāji. Sacensības notiks komandās un individuāli, reģistrēties varēs pasākumā uz vietas. Dalība pasākumā būs bez maksas.

"Sagaidām, ka pirmajā šāda veida pikošanās pasākumā Latvijā varētu piedalīties vismaz pāris simtu cilvēku. Šogad ziema mūs lutina ar daudz sniega, tāpēc ceram, ka dalībnieki būs aktīvi," aicina Tālis Banga, Mežaparka atpūtas kompleksa "Ziemas parks" direktors.

Atgādinām, ka Mežaparka atpūtas komplekss "Ziemas parks" atrodas Mežaparka Lielās estrādes teritorijā.

Vairāk par "Actimel" Pikošanās čempionātu var uzzināt draugiem.lv/actimel, www.actimel.lv un ziemasparks.lv.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams