14.02. plkst.20 "Arēnā Rīga" notiks dziedātājas Lindas Leen labāko dziesmu koncerts "French Kiss", informē "Linda Leen" menedžmenta pārstāve Inga Oliņa.

Koncertā piedalīsies arī īpašie viesi, šoreiz Alans Klārks no Nīderlandes, kurš kopā ar Lindu dziedās "Wild and free" no viņas jaunā albuma "Divi".

Tāpat koncerta viesi būs Goran Gora, Arnis Mednis, Latvijas Nacionālās operas orķestris, grupa Kārļa Lāča vadībā un deju grupa "Ritms".

Katrai Lindas dziesmai ir savs tapšanas stāsts – cita gluži kā bērns iznēsāta vairākus mēnešus, cita tapusi spontānā iedvesmas mirklī.

"Gan darbs, gan iedvesma ir nepieciešami. Man patīk teiciens "mūzai patīk atrast tevi strādājot", tomēr ir jāsakoncentrē enerģija uz to, ka gribu uzrakstīt dziesmu, bet parasti tas notiek arī automātiski, brīdī, kad ir daudz emociju bijis un kad tās koncentrējas tādā kā esencē, tad arī sakopojas vārdos un melodijās, tas it kā notiek pats no sevis, bet šis "pats no sevis" ir jāsaorganizē, un tā arī ir tā dziesmas radīšana, būtībā tu saorganizē emocijas un vārdus, kas ir tavā galvā par noteiktu tēmu, un tā ir dziesmas rakstīšana," LNT komentē dziedātāja (skat. video).

"Dziesmas top brīžos... vai nu nakts vidū gultā, vai man bieži top dziesmas tad, kad braucu ar mašīnu, kad mainās ceļš man priekšā, vai arī top pēc laba kino, pēc labām izrādēm, respektīvi, vajadzīgs ir kāds labs impulss," atzīst Linda.

Pagājušā gada decembrī Linda Leen izdeva savu labāko duetu dziesmu albumu "Divi". Labāko duetu albumā "Divi" apvienotas populārākās Linda Leen duetu dziesmas, kas radītas laika posmā no 2000.gada līdz pat 2010.gadam.

Koncerta sākums: 20.00 (ieeja no 19.00)

Biļetes: Biļešu servisa kasēs, www.bilesuserviss.lv un stundu pirms koncerta Arēna Rīga kasē.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO