Agnese Vārpiņa - TV3 ziņu cilvēks. Radošās gaitas sākusi Cēsu radio pirms 17 gadiem. Diplomēta žurnāliste, strādājusi gan radio, gan televīzijā kā pētnieciski analītiska, tā arī izklaidējoša rakstura raidījumos. Pašlaik Agnese vada TV3 vakara ziņas un ir portāla Best of Baltic entertainment galvenā redaktore.

Līdzīgi kā televīzijā, kur Agnese komfortabli jūtas kameru priekšā raidījuma vadītājas lomā, viņa labprāt uzņemas arī autovadītājas pienākumus. Tiesa, ir situācijas, kad sanāk būt arī pasažierei.

Agnese stāsta, ka viņai patīk vadīt auto, klausīties mūziku, apceļot Latviju un, tā kā automašīnā sanāk pavadīt pietiekami daudz laika, ir svarīgi, lai auto būtu praktisks un neplīstu. Prestižam un cenai īsti nav nozīmes, jo pēc Agneses domām jādzīvo ar principu - auto jābūt tādam, kuru var atļauties.

Runājot par šā Tavs Auto raidījuma varoni - septītās paaudzes Volkswagen Golf, Agnese saka, ka tas nepārsteidz. Golfs paliek golfs. «Ja tu izvēlies golfu, tad tu zini, kas tas tāds ir. Viņš ir pievilcīgs, gaumīgs, lukturi - skaisti,» - tā Agnese, atzīmējot, ka kompaktais vācu hečbeks ir ļoti kluss, ļoti viegli vadāms un salonā - loģisks.

Vairāk par jauno Golf, kurš nupat ieguva Eiropas Gada auto titulu un pērnā gada nogalē uzvarēja arī Latvijas Gada auto konkursā, - zemāk pievienotajā video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams