Telekompānija LNT kopā ar uzņēmumu "BTA" šo svētdien, 27.februārī, pulksten 20:15 sāks vērienīgāko šā pavasara muzikālo sacensību – "Mazo dziesmas Latvijai", kur deviņi bērni priecēs Latvijas iedzīvotājus. Bērni pirms konkursa teica, ka pirmo koncertu gaidot ar labām sajūtām, piektdien vēstīja LNT raidījums "Tautas balss".

Liela atsaucība atlasē

Atsaucība dalībai LNT šovā "Mazo dziesmas Latvijai" bijusi milzīga - kopā uz atlasēm pieteicās 537 bērni no visas Latvijas, kuri bija gatavi ar lepnumu pārstāvēt savu pilsētu lielajā konkursā.

Mazie dziedātgribētāji ir vecumā no 5 līdz 15 gadiem, un viņi uz atlasi nāca īpaši gatavojušies: bija pārdomāti gan priekšnesumi, gan dziesmu izvēle un tērpi, ziņoja "Tautas balss".

Ar prieku gaida pirmo uzstāšanos

Jau šo svētdien uz krāšņās LNT studijas skatuves kāps deviņi dziedoši, muzikāli un talantīgi bērni. Dalībnieks Kristaps sacīja: "Es gaidu šo svētdienu ar tādu kā izbrīnu, ka man kaut kas tāds labs paveiksies." Arī Agate un Gabors atzina, ka pirmo koncertu gaidot ar labām un priecīgām sajūtām.

Mazie dziedātāji savam lielajam piedzīvojumam gatavojoties ļoti nopietni un atbildīgi. Agate ar savu mammu teica: "Es šai svētdienai gatavojos - visu laiku dziedu, katru dienu. Mamma liek dziedāt. Domājam tālāk dziesmas, domājam tērpus, visu ko domājam."

Savukārt dalībnieka Kristapa tēvs piebilda: "Kristaps intensīvi dzied, un dziesma jau no bērna kājas ir patikusi, un principā viņš mēģina šīs dziesmas, ko dziedās, un tās jau pirms tam ir dziedājis. Tāpēc pirmais raidījums būs tāds vieglāks, jo šo dziesmu jau ir izpildījis. Mēs atbalstām, mēs jūtam līdzi, mēs arī piedziedam."

Žūrijā - pieaugušie un bērni

11 nedēļu garumā "Mazo dziesmu Latvijai" skatītājiem būs iespēja redzēt un dzirdēt visskaistākās un skanīgākās dziesmas – latviešu hitus, pasaules hitus, dziesmas no kino un teātra izrādēm. Bērni uzstāsies arī kopā ar Latvijā populāriem mūziķiem, ar savām ģimenēm, klasi, kā arī pārsteigumu sola īpašais talantu vakars.

Dziesmoto sacensību vadīs un ik svētdienu mazos dziedātājus uz skatuves atbalstīs operdziedātāja Evita Zālīte. Ik nedēļu bērnu priekšnesumus vērtēs profesionāla žūrija, kurā darbosies gan pieaugušie, gan arī bērni. Katrā šova koncertā visi dalībnieki saņems punktus, kas summēsies viņu fināla balsojumam.

Skatīt pievienoto video!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO