Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" uzaicināts piedalīties Špenglera kausā, kas katra gada izskaņā risinās Šveicē, intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Sporta studija 19:30" atklāja "Dinamo Rīga" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

"Mūs novērtējuši ne tikai Austrumos, bet arī Rietumos," uzsvēra Savickis.

Špenglera kausa izcīņa notiek kopš 1923.gada, un tas ir otrais vecākais starptautiskais klubu turnīrs pasaulē aiz Nacionālās hokeja līgas (NHL).

Šajā turnīrā katru gadu piedalās arī KHL komandas, sasniedzot labus rezultātus - 2009.gadā turnīrā triumfēja Baltkrievijas klubs Minskas "Dinamo", bet pagājušajā gadā Krievijas vienība Sanktpēterburgas SKA.

Tradicionāli turnīra finālspēle notiek 31.decembrī.

Savickis atklāja, ka vienība izskata variantus arī par spēļu aizvadīšanu ar kādu Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu.

"Joprojām mums ir doma uzaicināt kādu Kanādas vai ASV klubu. Tāpat pastāv iespēja, ka Rīgā varētu tikt aizvadīta kāda Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēle, bet sarunas turpinās," teica Savickis, nekonkretizējot sīkāk.

Kā ziņots, šīs sezonas sākumā Rīgas "Dinamo" komanda aizvadīja pārbaudes spēli ar NHL vienību Fīniksas "Coyotes", zaudējot ar rezultātu 1:3.

Rīgas "Dinamo" komanda pirms šā mača ar NHL komandām bija aizvadījusi deviņas spēles, bet tās visas notika laika posmā no 1988. līdz 1990.gadam. Pēdējā mačā 1990.gada 14.septembrī Rīgas "Dinamo" ar 2:4 piekāpās Monreālas "Canadiens" komandai.

Tāpat Savickis apstiprināja, ka Rīgas "Dinamo" galvenajam trenerim Jūliusam Šupleram tiks piedāvāts pagarināt līgumu.

"Kuluāros esam ar padomi jautājumu saskaņojuši. Visi esam pozitīvi noskaņoti, un domāju, ka piedāvāsim Šupleram palikt," intervijā teica Savickis. "Nekādā gadījumā nevajag treneri mainīt mainīšanas pēc, lai neiestātos rutīna, bet pagaidām no piedāvātajiem variantiem neredzu, ka būtu kāds labāks variants par Šupleru."

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams