Lielbritānijas princis Viljams un viņa sieva Kembridžas hercogiene Ketrīna svin savu kāzu otro gadadienu.

Lielbritānijas princis Viljams un Keita šodien, 29. aprīlī, svin savu kāzu otro gadadienu. Lai gan viņu kāzas pirms diviem gadiem vēroja miljoniem cilvēku visā pasaulē, jubileju

pāris iecerējis atzīmēt privātās svinībās.

Iespējams, tas tāpēc, ka pāris gaida pirmdzimto un jau pēc pāris mēnešiem pienāks lielais notikums - troņmantnieka laišana pasaulē. Diemžēl princim Viljamam drīzumā jāatgriežas pilota darbā, tāpēc radies jautājums par Keitas palīgu bērna auklēšanā. Protams, tika atlasītas vislabākās šā amata lietpratējas un auklītes ar vislabāko reputāciju, bet hercogiene tās noraidīja. Iemesls nav viņas augstās prasības, bet gan ģimenes vērtības. Vienīgais, kam Keita uzticēs savu mazo, ir pati un vēl viņas māte.

Oficiāli mazuļa dzimums vēl netiek atklāts, taču Lielbritānijas mediji vēsta, Ketrīna ir nejauši izrunājusies, ka ģimenē gaidāmais pirmdzimtais būs meitenīte. Kā rakstīja, dailymail.com, kad Keita tikusies ar sagaidītājiem, kāda sieviete viņai sniegusi lācīti, kuru paņemot, Keita teikusi: «Paldies, es to nodošu savai...» Un tālāk hercogiene apstājusies pie burta d, kas varētu apzīmēt vārdu «daughter» (meita). Kad zinātkārā publika jautāja, vai viņa bija domājusi meitu, Keita atbildējusi, ka nē, jo nezinot dzimumu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams