Islāma radikāļi plāno izjaukt Keitas Midltones un prinča Viljama nākamnedēļ plānotās karaliskās kāzas. Kā raksta "Daily Mail", radikāļi draud kāzas pārvēst "murgā", protestiem pulcējot tūkstošiem aktīvistu, plānots dedzināt arī Keitas un Viljama figūras.

Tikmēr galēji labējie aktīvisti "Angļu aizsardzības līga" draud protestēt pret islāma radikāļu aktivitātēm. Tādēļ policijai ir bažas par iespējamu sadursmju izcelšanos.

Pieci tūkstoši drošībnieku

Kārtības nodrošināšanai 29.aprīlī, kad Viljams un Keita laulāsies, Londonas ielās atradīsies aptuveni pieci tūkstoši policijas darbinieku.

Lielbritānijas policija norāda, ka tai ir tiesības aizliegt lielas protesta akcijas kāzu procesijas tiešā tuvumā, taču tā nevar aizkavēt tur atrasties atsevišķus protestētājus. Tikmēr islāma radikāļi brīdina: ja viņu protestus kāds mēģinās aizkavēt, varētu izcelties vardarbība.

Draudi interneta vietnē

Islāmistu mājas lapā arī ievietots aicinājums karaliskajai ģimenei. "Mēs uzstājīgi iesakām princim Viljamam un viņa nacistu atbalstītājam izstāties no britu armijas un saraut visas saites ar tirānisko britu impēriju. Mēs apsolām: ja viņš to darīt atteiksies, diena, par kuru tik ilgi sapņojusi visa valsts, pārvērtīsies murgā."

Prinča Viljama un viņa izredzētās Keitas laulības notiks 29.aprīlī plkst. 11 Vestminsteras abatijā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO