Svētdienas, 12.maija vakarā «Arēnā Rīga» notiks amerikāņu dziedātāja un komponista Maikla Boltona (Michael Bolton) koncerts, informē «Makroconcert Latvija» sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Keiša. Tas būs pirmais Boltona solokoncerts Rīgā. Iepriekš viņš Latvijā viesojies, uzstājoties vienā no jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis» koncertiem Dzintaros. Boltons līdz šim ir izdevis 18 soloalbumus, kas pārdoti vairāk nekā 53 miljonos kopiju visā pasaulē. Viņš izpelnījies savu zvaigzni Holivudas slavas alejā, četras «Grammy» nominācijas un divas «Grammy» balvas, kā arī vairākkārt iekļauts žurnāla «People» pasaules pievilcīgāko vīriešu sarakstā.

Liriskās balss īpašnieka repertuārā dominē mīlas balādes, un populārākās no tām viņš izpildīs arī Rīgas koncertā.

Paralēli solokarjerai Boltons sadarbojas ar ievērojamākajiem mūsdienu producentiem un komponistiem un ir ražīgs dažādu žanru dziesmu autors. Tās izpildījuši Kanje Vests, Jay Z, Džons Ledžends, Bārbra Streizande, Džo Kokers, grupa «Kiss» un citi. Viņš ir viens no retajiem komponistiem, kurš sadarbojies ar Bobu Dilanu, - abi kopā radījuši dziesmu «Steel Bars».

Boltons ir uzstājies duetā ar Lučāno Pavaroti, Plasido Domingo, Hosē Karerasu, Sīlu, BB Kingu, Šēru un citiem.

Viņa mūzika un balss bieži dzirdama filmās un seriālos. Piemēram, viņa iedziedātā kompozīcija «Go The Distance», kas radīta animācijas filmai «Herkuless», tikusi nominēta «Oskara» balvai kategorijā «Labākā oriģināldziesma». Arī pats Boltons labprāt filmējas, tostarp nesen piedalījies populārajā komēdijseriālā «Divarpus vīri».

Ārpus muzikālās karjeras Boltons daudz laika velta labdarībai un jau 20 gadus vada savu fondu, kas rūpējas par nelaimē nonākušām sievietēm un bērniem.

Biļetes «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās.

www.michaelbolton.com

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams