Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) pauž bažas, kā Valsts prezidenta lēmums atlaist Saeimu ietekmēs Latvijas atgriešanos starptautiskajos finanšu tirgos, starptautiskās aizdevumu programmas noslēgšanu un procentu likmes Latvijas aizņēmumiem, informēja premjera preses sekretārs Mārtiņš Panke.

''Ir būtiski konsekventi strādāt pie oligarhu ietekmes mazināšanas, pie korupcijas apkarošanas un demokrātijas stiprināšanas. Tās ir arī ''Vienotības'' vērtības, par kurām pagājušā ceturtdienā ''Vienotība" balsoja Saeimas sēdē, atbalstot tiesībsargājošo iestāžu lūgumu veikt kratīšanu Aināra Šlesera dzīvesvietā," uzskata Ministru prezidents.

Taču patlaban, neskatoties uz politisko saspīlējumu, jāturpina darbs pie Latvijas ekonomikas stabilizācijas un iedzīvotāju labklājības celšanas, uzskata premjers.

"Jācer, ka Valsts prezidents, pieņemot šo lēmumu, ir rūpīgi apsvēris, lai Latvijas ekonomikas stabilizācija nezaudētu iesākto tempu. Un cerams, ka Valsts prezidenta lēmums nodrošinās politiskās kultūras un demokrātijas izaugsmi, tai skaitā to, ka nākamā Saeimā vēlētāju atbalstu un parlamenta vairākumu iegūs politiskās partijas, kas atbalsta nacionālās vērtības un iestājās par tiesiskumu,'' cer Dombrovskis.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO