Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopoto informāciju līdz 30.maijam tautas skaitīšanas pirmajā un otrajā posmā kopumā ir apkopota informācija par 1,9 miljoniem iedzīvotāju.

Var vēl saskaitīties internetā

Jau vēstīts, ka tautas skaitītāji šodien pie iedzīvotājiem uz mājām dodas pēdējo dienu, taču no šā gada 1. jūnija līdz 10. jūnijam iedzīvotājiem tiek dota iespēja aizpildīt tautas skaitīšanas anketu internetā. Šo iespēju varēs izmantot visi tie iedzīvotāji, kuri iepriekš tautas skaitīšanas anketu nebija aizpildījuši nedz internetā, nedz kopā ar tautas skaitītāju savā dzīvesvietā, CSP Informācijas centrā vai kādā no reģionālajiem tautas skaitīšanas vadīšanas un koordinācijas centriem (RVKC).

Saskaitīties varēs mājas lapā

No 1. jūnija plkst. 00.00 līdz 10.jūnija plkst. 24.00 tautas skaitīšanas anketai varēs piekļūt mājas lapā www.tautasskaitisana.lv, kur galvenajā lapā būs izvietots aicinājums „SASKAITIES ŠEIT”. Atgādinām, ka iedzīvotājiem jāsniedz informācija par stāvokli 2011.gada 1.martā.

CSP informē, ka papildus Citadeles, DnB NORD Bankas, Latvijas Krājbankas, SEB bankas un Swedbank identifikatoriem būs iespējams izmantot arī Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāles identifikatorus, lai autentificētos tautas skaitīšanas interneta anketas vietnē.

Tāpat kā iepriekš, otra iespēja autentificēties tautas skaitīšanas interneta anketas vietnē būs ar elektronisko parakstu. Lai nerastos pārpratumi attiecībā uz elektroniskā paraksta lietošanu, CSP skaidro - šā paraksta izmantošanai ir nepieciešams viedkartes lasītājs. Tādēļ nebūs iespējams izmanot eParakstu, jo ar to nevar pieslēgties pie citu pakalpojumu sniedzēju sistēmām, tostarp arī pie tautas skaitīšanas interneta anketas.

Anketas var aizpildīt arī koordinācijas centros

Iedzīvotāji var ierasties arī RVKC, kur kopā ar tautas skaitītāju varēs aizpildīt tautas skaitīšanas anketu. RVKC adreses un darba laiki ir pieejami www.tautasskaitisana.lv sadaļā Kontakti. Atgādinām, ka neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni 80000777 vai rakstīt uz e-pastu tautasskaitisana@csb.gov.lv .

Iepriekšējā tautas skaitīšana notika 2000.gadā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams