Ir noslēgusies 2011.gada tautas skaitīšana.Trešajā tautas skaitīšanās posmā no 1.jūnija līdz 10.jūnijam, kad vēlreiz bija dota iespēja aizpildīt tautas skaitīšanas anketu internetā, tika iegūta informācija par vairāk nekā 4 tūkstošiem iedzīvotāju. Savukārt reģionālajos tautas skaitīšanas vadīšanas un koordinācijas centros tika aizpildītas anketas par 1,6 tūkstošiem iedzīvotāju.

CSP turpina gan internetā iegūto, gan GfK Custom Research Baltic nodoto datu kvalitātes pārbaudes, TVNET informēja CSP pārstāvis Aldis Brokāns.

CSP uzsver, ka tautas skaitīšanā saskaitīto personu skaits pilnībā neraksturo Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju skaitu.

Lai to noteiktu, CSP, izmantojot tās rīcībā esošos valsts reģistrus un datubāzes, analizēs un iegūs informāciju par tiem valsts pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri tautas skaitīšanas laikā netika saskaitīti.

Interneta vietnēs turpinās informēt

CSP informē, ka 2011.gada tautas skaitīšanas interneta vietne www.tautasskaitisana.lv un tautas skaitīšanas oficiālās lapas sociālajos tīklos Facebook un Twitter turpinās darboties. Tajās, tāpat kā CSP mājaslapā www.csb.gov.lv, arī turpmāk tiks publicēta aktuālā informācija par tautas skaitīšanu.

Zvana 22 000 iedzīvotāji

Uz tautas skaitīšanas bezmaksas informatīvo tālruni 80000777, kurš bija pieejams visu tautas skaitīšanas laiku, zvanīja un ieguva interesējošo informāciju gandrīz 22 tūkstoši iedzīvotāju. Līdz ar trešā tautas skaitīšanas posma noslēgumu informatīvais tālrunis vairs nebūs pieejams, taču jautājumus var turpināt uzdot, sazinoties elektroniski (pa e-pastu tautasskaitisana@csb.gov.lv).

Rezultāti - pēc astoņiem mēnešiem

Galvenos tautas skaitīšanas rezultātus, kā to nosaka Tautas skaitīšanas likums, paredzēts iesniegt apstiprināšanai Ministru kabinetā jau 8 mēnešu laikā pēc tautas skaitīšanas.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams