Ar tālsatiksmes vilcienu no Krievijas galvaspilsētas Maskavas šo trešdien Rīgā ieradās leģendārā krievu estrādes zvaigzne Alla Pugačova. Dziedātājas ierašanos bija izdevies paturēt noslēpumā, jo sagaidītāju vidū šoreiz bija tikai daži preses pārstāvji, šovakar vēstīja LNT ziņas.

Alla Pugačova tika Rīgā sagaidīta ar foto zibšņiem, bet lielu ziedu buķešu šoreiz nebija, jo Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā nekas neliecināja par krievu primadonnas atbraukšanu. No Maskavas viņa jau tradicionāli ieradās savā privātajā vilciena vagonā.

Pēc brauciena Pugačova bija moža un izteica gandarījumu par atgriešanos Rīgā.

Viņa īpaši ilgojoties pēc Jūrmalas, kur turpmākajās dienās cer labi atpūsties.

Pugačova gan žurnālistiem neatbildēja, vai Latvijā uzturēsies līdz pat jūlija beigām, kad notiks jauno izpildītāju konkurss „Jaunais vilnis”.

Pugačova apstiprināja, ka šogad noteikti piedalīsies „Jaunajā vilnī”. Pagājušajā gadā viņa ar skaļu ažiotāžu no dalības atteikusies veselības apsvērumu dēļ. Šogad viņa kā konkursa ilggadējā mūza piekritusi vadīt vienu no vakara pasākumiem.

Pugačova gan solījās uz skatuves nedziedāt, jo esot pārgājusi uz dejošanu, vēstīja LNT ziņas.

„Jaunajam vilnim šogad ir jubileja. Nezinu, kādi varētu būt pārsteigumi? Vadīšu raidījumu kā mūza. Ja kāds nopelnīs, piešķiršu prēmiju. Tas vairs nav pārsteigums, tā ir tradīcija,”

sacīja Pugačova.

Ziņkārīgu skatienu pavadīta, krievu primadonna Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju pameta baltā limuzīnā. Viņa apmetīsies iecienītajā Jūrmalas pieczvaigžņu viesnīcā „Baltic Beach Hotel” prezidenta apartamentos.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams