Lielbritānijā šā gada gaidītākais notikums ir prinča Viljama un viņa sievas Keitas pirmdzimtā nākšana pasaulē. Aprēķini liecina, ka troņmantnieka piedzimšana nāks par labu arī britu ekonomikai, to papildinot, iespējams, pat par vairākiem simtiem miljonu britu mārciņu.

Britu topošās māmiņas, kuras šovasar gaida sava mazuļa piedzimšanu, neslēpj sajūsmu, ka lielais notikums ir laikā, kad gaidāma arī britu troņmantinieka ierašanās pasaulē - prinča Viljama un viņa sievas pirmdzimtais.

Topošās māmiņas stāsta, ka

sekos līdzi tam, kādus produktus savam mazulim iegādāsies Kembridžas hercogiene Keita.

Viņas arī nolēmušas nopirkt tādas mazuļu drēbes, kas atgādinās par šā gada gaidītāko notikumu britu karaļnamā.

Taču saskaņā ar aptaujas datiem topošās māmiņas nebūs vienīgās, kas apņēmušās iegādāties suvenīrus, kas saistīti ar Viljama un Keitas pirmdzimto. Uzņēmējiem atkal radusies laba iespēja nopelnīt uz karaļnama rēķina gadu pēc plaši atzīmētās karalienes Elizabetes Otrās valdīšanas dimanta jubilejas un divus gadus pēc Keitas un Viljama karaliskajām kāzām.

Briti notikumu atzīmēs, tērējot miljonus

Pētījumā secināts, ka britu ekonomiku šis notikums varētu papildināt ar vairāk nekā 240 miljoniem mārciņu. Tiek prognozēts, ka aptuveni pieci miljoni cilvēku iztērēs

62 miljonus mārciņu alkoholam, lai nosvinēju troņmantinieka nākšanu pasaulē

un vēl 25 miljoni tiks tērēti pārtikai ballītēm. Saskaņā ar pētījumu, vēl vairāk naudas - 156 miljoni tiks iztērēti dažādiem suvenīriem - traukiem, rotaļlietām, grāmatām, DVD un citām lietām.

Kamēr atsevišķi pārdevēji vēl nav izvietojuši suvenīru kolekciju, citos veikalos tie jau nopērkami pirms Keitas mazuļa piedzimšanas.

Par godu karaliskajam mazulim, radītas ne vien drēbes, apavi, segas un rotaļlietas, bet arī vairāk kārt izmantojamo autiņu kolekcija.

Keitas pievienošanās karaliskajai ģimenei jau devusi labumu modes industrijai un visas pazīmes liecina, ka arī viņas pirmdzimtais daudziem ļaus labi nopelnīt.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams