Līdz jauno izpildītāju konkursam „Jaunais vilnis”, kas šogad svin savu desmitgadi, atlikušas pāris nedēļas - to atklās 26.jūlijā. Rekorda cienīgā ātrumā izpirktas pat visdārgākās biļetes uz šo pasākumu. Krievijas mūzikas primadonna Alla Pugačova Jūrmalā ieradās pagājušajā nedēļā, bet kādas vēl slavenības un pārsteigumi šogad gaidāmi „Jaunajā vilnī”?

„Jaunā viļņa” desmitgade un Dzintaru koncertzāles 75 gadu jubileja tikšot svinētas godam, tā svētdien informēja LNT ziņas. Uz pasākumu plānots atvest arī pasaulslavenos britu dziedātājus Seal un Sade.

Viens no mazajiem pārsteigumiem būšot tradicionālā gājiena pārtapšana par masu karnevālu. „Piedalīsies gan cirka mākslinieki, gan karnevāla elementi ar maskām, un būs tautiski motīvi. Uz šo šovu aicināsim arī grupu fanus ar plakātiem,” atzina "Jaunais vilnis" preses sekretāre Svetlana Jevdokimova.

Iecerēts iedegt simbolisku konkursa desmitgadei veltītu jubilejas karnevāla torti – dekorāciju.

Rīkotāji sacīja, ka desmit gadu jubilejas koncerti esot tikuši izpārdoti rekordtempos, tajā skaitā izpārdotas biļetes VIP ložās, kas šogad maksāja dārgāk.

Ja pērn galdiņš 10 personām uz visām konkursa dienām izmaksāja 15 tūkstošus latu, tad šogad tie jau ir 20 tūkstoši latu.

Šogad savu vietu „Jaunā viļņa” žūrijā ieņems arī maestro Raimonds Pauls. Latviju konkursā pārstāvēs Liene Bronuša ar skatuves vārdu Liene Candy. Šogad klīst runas par Krievijas premjerministra Vladimira Putina ierašanos Jūrmalā, tomēr Latvijas Ārlietu ministrija norādīja, ka tās rīcībā neesot šādas informācijas.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams