Kā izpētījis dailymail.com., Ketrīnas un Viljama pirmdzimtais puisēns savā svarā ir veselīgākais vai smagākais no bērniņiem, kuri karaliskajā ģimenē dzimuši pēdējos 100 gados.

Jau rakstījām, ka pēc vairāk nekā 8 stundu ilgām dzemdībām (Ketrīna slimnīcā tika nogādāta 22.07. ap pulksten astoņiem pēc Latvijas laika) Svētās Marijas klīnikā pasaulē nāca Viljama un Keitas ģimenes pirmdzimtais.

FOTO: Reuters/Scanpix

Kā ziņo Kensingtonas pils administrācija, mazais princis piedzimis 3,800 kg smags, kas nozīmē, ka

bērns ir smagākais bēbītis, kurš dzimis karaliskajā ģimenē pēdējos 100 gados.

Salīdzinājumam: mazā prinča tēvs Viljams 1982. gadā piedzima un svēra gandrīz 3,200 kg, bet tēvocis Harijs, kurš piedzima pēc 2 gadiem svēra par 3,100 kg. Arī vectēvs Čarlzs piedzima un svēra mazāk - 3,350 kg.

Protams, tas nenozīmē neko pārdabisku un nav uztverams par čempiona cienīgu svaru, bet tas norāda uz veselīgiem vecākiem, secina mediķi.

Mazā prinča nākšanu pasaulē atzīmēs ar 62 zalvju šāvieniem no Londonas torņa un gaismu šovu pār Temzas upi. Šis bērniņš būs trešais rindā uz Lielbritānijas troni, aiz vectēva prinča Čarlza un tēva prinča Viljama.

Princis Čārlzs atzina, ka jūtas ļoti lepns par savu pirmo mazbērnu un ar godu pieņem vectēva lomu.

Prinča izvēlēto vārdu pasaulei paziņos desmit dienu laikā! Britu bukmeikeri vairākumā balso par šādiem bērnu vārdiem: Džeimss un Džordžs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO