Šonedēļ Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē sākas populārās mūzikas festivāls Jaunais vilnis. Vēl pērn, pamatīgu kritiku izpelnījās bēdīgais koncertzāles tehniskais stāvoklis, tualešu trūkums un ar finieri un reģipsi apsistās mākslinieku ģērbtuves. Kādi apstākļi koncertzālē ir šobrīd, un vai pašvaldība ir ņēmusi vērā pārmetumus, skaidro Uldis Jaunzems.

Dzintaru koncertzāle ir pamatīgi pārvērtusies. Redzot būvnieku vagoniņus un ar aizsatgsietu apvilkto koncertzāles ēku, grūti noticēt, ka jau rītvakar šeit notiks vērienīgs koncerts, kurā uzstāsies Krievijas estrādes zvaigznes. Līdzās koncertzālei ir izrakta būvbedre.

"Jūs esat ielaisti pašā svētnīcā - vietā, ko skatītāji nekad neredz. Drīz te būs pavisam citādi. Šo zonu, kur bija būvbedre mēs aizsedzām un cilvēki, kuri nāks no šīs puses neko pat nemanīs. Te būs mākslinieku zona, neviens nejutīs diskomfortu," skaidro konkursa "Jaunais Vilnis 2013" ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs.

Mākslinieku apstākļi uzlabojušies

Pēc pērn izskanējušās kritikas par sliktajām tualetēm, grimētavām un ģērbtuvēm, šogad konkursa organizatori atzīst, ka mākslinieku apstākļi ir uzlabojušies.

"Daudz tika runāts par mākslinieku apstākļiem par grimētavām un "raideriem", bet šodien šis jautājums ir atrisināts, varbūt daļējas neērtības ir saistītas ar remontdarbiem: ir celtnieku vagoniņi, kaut kas piesegts, kaut kas apklāts, bet tas ir pagaidām. Apstākļi varbūt nav pārāk komfortabli, bet pastāv iespēja notikt konkursam," sola Rumjancevs.

"Attiecībā uz tualetēm, pēc Jaunā viļņa neviena sūdzība nebija. Šogad Jaunais vilnis ir iepazinies ar esošo situāciju un neviens producents nav izteicis neapmierinātību.

Viss ir sakārtots, tualetes pieejamas, grimētavas ir vairāk nekā pērn,

tā kā, nekādu pretenziju nav," secina SIA ‘’Dzintaru koncertzāle" valdes priekšsēdētājs Svens Renemanis.

Dzintaru koncertzāles rekonstrukcija ilgs līdz nākošā gada beigām. Projektu finansē Jūrmalas dome. Vienas no Jūrmalas vizītkartēm - Dzintaru koncertzāles, stāsts aizsākas 19. gadsimta beigās, bet padomju varas gados šī vieta ieguva iecienītas kūrorta koncertzāles slavu. Dzintaru koncertzālē uzstājušies dažādu žanru un dažādu valstu mākslinieki.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams