Kembridžas hercogiene Ketrīna ar vīru hercogu Viljamu un 22. jūlijā dzimušo dēliņu otrdienas vakarā pameta Svētās Marijas klīniku. Karaļpāris iznāca sasveicināties ar pūli, atbildēja uz pāris jautājumiem un devās uz mājām - Kensingtonas pili.

Iznākot no klīnikas, mazo bērniņu rokās turēja Keita. Pēc tam viņa uzmanīgi dēlu nodeva tēva rokās. Ņemot vērā, ka Keita dzemdējusi pirms nepilnas diennakts, viņa izskatījās starojoša un laimīga.

«Mēs laimīgāki nevaram vairs būt! Bet mazais ir liels kliedzējs - viņam ir varena balss,» intervijā ar žurnālistiem stāsta Viljams. Pāra noskaņojums bija ļoti pacilāts, par ko liecina

Viljama joks, ka mazajam esot vairāk matu, nekā viņam pašam!

Pēc tam abi devās atpakaļ klīnikā, kur princi iesēdināja auto sēdeklītī un atgriezās, lai sēstos mašīnā. Automašīnu vadīja pats Viljams.

FOTO: Ekrānšāviņš no NBC

Viņu augstības: Keita un Viljams pasakās visiem klīnikas darbiniekiem un privātajam personālam par palīdzību bērniņa sagaidīšanas procesā.

Agri no rīta Ketrīnu slimnīcā apskatīt ieradās arī karalienes personīgais ķirurgs-ginekologs, kuram būs galavārds tajā, vai bērns un māte gatavi doties no slimnīcas mājās.

FOTO: Ekrānšāviņš no NBC

Prinča Viljama tēvs, princis Čārlzs medijiem izteicies, ka ir saviļņots, neizsakāmi priecīgs, kā arī «ārkārtīgi lepns un laimīgs pirmo reizi kļūt par vectēvu». Arī viņš ar sievu Kamillu ieradās apraudzīt savu pirmo mazbērnu. Arī Keitas vecāki - Keita un Maikls Midltoni bija ieradušies apraudzīt mazbērniņu.

FOTO: Ekrānšāviņš

FOTO: Ekrānšāviņš

FOTO: Ekrānšāviņš

Jau tika ziņots, ka bērniņš pasaulē nāca pirmdien, 22.jūlijā, 16:24 pēc Anglijas laika. Taču oficiālais paziņojums par viņa nākšanu pasaulē tika izplatīts tikai vairākas stundas vēlāk.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO