Latvijas Komercbanku asociācija sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu sniedzēju «Messengers Service Group» testēs mazo uzņēmumu «eiromieru» un mudinās tos laikus sagatavoties pārejai no latiem uz eiro.

Kafejnīcas, ziedu veikali, frizētavas un citi mazie uzņēmumi, kas tik ierasti atvieglo sabiedrības ikdienu, pēc banku apkopotās informācijas nesteidz gatavoties pārejai uz eiro, un bažas par to sagatavotību ir vislielākās, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja Komercbanku asociācijā.

Lai arī šie uzņēmumi būtu gatavi pārejai uz eiro un iegūtu «eiromieru», īpašas akcijas laikā Rīgas ielās dosies velokurjeru brigāde, lai līdz oktobrim tūkstošiem mazo un vidējo uzņēmumu sasniegtu Komercbanku asociācijas izstrādātais «eiromiera» tests un ceļvedis mierīgai pārejai uz eiro.

Velokurjeru akcija un «eiromiera» tests ir Komercbanku asociācijas kampaņas «Nauda bankā, miers mājās!» aktivitātes iedzīvotāju un uzņēmēju ērtākai un drošākai pārejai uz eiro.

«Eiromiera» akcijas starts plānots 4.septembrī plkst.12 pagalmā pie Latvijas Komercbanku asociācijas telpām Rīgā, Pērses ielā 9/11. Pasākumā piedalīsies Latvijas Komercbanku asociācijas viceprezidents Aivars Graudiņš, Valsts kancelejas Eiro komunikācijas projekta vadītāja Margrieta Ulmane, kurjeru pakalpojumu sniedzēja «Messengers Service Group» pārstāvis un desmit velokurjeri.

Latvija nākamgad kļūs par 18.eirozonas valsti. Pāreja no latiem uz eiro notiks saskaņā ar kursu - viens eiro ir 0,702804 lati jeb 1,42 eiro par vienu latu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO