Zviedrijas princese Madlēna ir mātes cerībās, gaidot savu un viņas vīra Ņujorkas finansista Kristofera O'Nīla pirmo bērnu, kurš varētu piedzimt martā, otrdien paziņoja Zviedrijas Karaļa pils.

Madlēna ir kroņprinceses Viktorijas jaunākā māsa un ieņem ceturto vietu Zviedrijas troņa pretendentu rindā. Viņa apprecējās ar O'Nīlu 8.jūnijā Stokholmā. O'Nīls ir atteicies no iespējas saņemt dižciltību apliecinošus titulus, jo nevēlas uzņemties karaliskās ģimenes locekļa pienākumus.

Foto: AP/ScanPix

Karaļa pils paziņojumā teikts, ka Madlēnas grūtniecība neietekmēs viņas oficiālo pasākumu grafiku šajā rudenī un viņas darbu Pasaules bērnības fondā, kas ir viņas mātes karalienes Silvijas dibināta labdarības organizācija.

Princese Madlēna no 2010.gada aprīļa dzīvo Ņujorkā, kur viņa strādā Pasaules Bērnības fondā. Ņujorkā viņa satika arī savu līgavaini. Tiek vēstīts, ka pāris neplāno pārcelties uz dzīvi Zviedrijā.

Zviedrija ir konstitucionāla monarhija, kurā karaliskās ģimenes locekļiem ir tikai formāla loma. Karalis Karls XVI Gustafs ir valsts galva, bet viņa pilnvaras aprobežojas ar reprezentatīviem un ceremoniāliem pienākumiem.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams