Pilnā sparā rit Microsoft nākamās operētājsistēmas Windows 8 izstrāde un par šo procesu atbildīgie programmētāji un projektu vadītāji ik pa laikam tīmeklī uzstājas ar īsiem priekšnesumiem, kuros mazliet pastāsta par jauno operētājsistēmu.

Līdz šim jau bijuši izklāsti par to, ka pārlūkā My Computer varēs bez papildus programmu palīdzības atvērt .iso failus un piekļūt virtuālajiem "cietajiem" diskiem, bet jaunākā informācija liecina, ka Windows 8 no līdzšinējām operētājsistēmām pozitīvā nozīmē atšķirsies arī ar ielādes laiku.

Būtiskākā atšķirība, no vecākas paaudzes operētājsistēmām, piemēram, Windows Vista un 7, ir tā, ka beidzot darbu ar datoru, tiek aizvērta tikai lietotāja sesija, turpretim operētājsistēmas kodola funkcijas tiek saglabātas nelielā failā un, ja tā var teikt, gaida signālu mosties un turpināt darbu.

Būtībā šī funkcija līdzinās datoru hibernēšanas režīmam, taču hiberfile.sys failā tiek saglabāts tikai sistēmas kodols nevis viss atmiņas saturs.

Galvenais ieguvums no hibernate funkcijas izmantošanas Windows 8 izslēgšanas laikā - startējot sistēmu tiek nolasīts šis nelielais hiberfile.sys fails un sistēmas ielāde notiek daudz ātrāk, dažu sekunžu laikā. To uzskatāmi parāda zemāk pievienotais video - klēpjdators pēc aukstā starta (ar izņemtu akumulatoru) darbam ir gatavs faktiski acumirklī.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams