Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" hokejists Aleksandrs Ņiživijs, kluba ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs un valdes loceklis Zigmārs Priede sestdien Jaroslavļā piedalīsies aviokatastrofā bojā gājušo "Lokomotiv" hokejistu un kluba darbinieku piemiņas un atvadu pasākumā, ziņots kluba mājas lapā. Speciālā pārraidē šo pasākumu atspoguļos LTV7.

Ņiživijs vairākus gadus spēlēja Jaroslavļas komandā, kad to vēl sauca par "Torpedo", un ar šo komandu izcīnīja Krievijas čempionāta zelta medaļas. Latvijas spēlētājam Jaroslavļā dzīvo arī ģimene, bet vietējā hokeja komandā spēlēja un strādāja draugi un paziņas. Savukārt Rīgas "Dinamo" klubu Jaroslavļā pārstāvēs Sējējs un Priede.

Atvadīšanās no hokejistiem sāksies plkst. 7.30 pēc Latvijas laika un notiks "Lokomotiv" mājas hallē "Arena-2000". Konkrēts laiks, kad sāksies piemiņas pasākums, vēl nav noteikts.

Paredzams, ka uz piemiņas pasākumu ieradīsies visu KHL klubu pārstāvji, tāpat kā līgas vadošās amatpersonas un Krievijas augstākās amatpersonas.

Kā ziņots, trešdien neilgi pēc pacelšanās avarēja lidmašīna, kurā atradās visa "Lokomotiv" komanda, kurā spēlēja arī Skrastiņš. Traģēdijā gājuši bojā gandrīz visi lidmašīnā esošie cilvēki, tostarp arī 37 gadus vecais Skrastiņš.

Aviokatastrofā izdzīvoja Krievijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Gaļimovs un lidmašīnas borta inženieris Aleksandrs Sizovs, kuri pašlaik atrodas mediķu aprūpē.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO