Rīgas pilsētas sabiedriskā autobusa nr. 25 autobusa šoferis Rīgas domes (RD) deputātam Valdim Gavaram draudējis salauzt kājas, jo deputāts uz desmit sekundēm aizkavējis autobusu, lūdzot uzgaidīt uz autobusu skrienošu pensionāri, TVNET informēja deputāts.

Iever durvīs

Dodoties dienas gaitās, plkst. 8.38 maršruta autobusa nr. 25 pieturā "Bramberģes iela" Gavars iestājies autobusa durvīs, lūdzot šoferim uzgaidīt pensionāri, kas skrēja uz autobusu un atradās dažu metru attālumā no pieturas, taču šoferis izlikās nesaprotam deputāta lūgumu un ievēris deputātu autobusa durvīs. Kad deputāts bija atbrīvojies no durvīm un ielaidis pensionāri autobusā,

autobusa šoferis izkāpis no savas kabīnes, "skaļā" krievu valodā draudējis deputātam salauzt kājas "par šādu izlēcienu".

Deputāts šokā

Deputāts joprojām ir šokā par notikušo un sola šo incidentu neatstāt bez izskatīšanas: "Uzskatu, ka par sabiedriskā transporta vadītājiem nevar strādāt rupji un nervozi cilvēki, tādēļ esmu vērsies attiecīgajās institūcijās par šā incidenta izskatīšanu un izvērtēšanu."

Gavars uzskata, ka ikvienam, kurš ir saskāries ar sabiedriskā transporta vadītāju agresīvu un bravūrīgu attieksmi, ir jāinformē ne tikai uzņēmuma "Rīgas satiksme" (RS) vadība, bet arī visa sabiedrība.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams