Šanhajas auto šovā šā gada pavasarī Volvo parādīja konceptauto Universe, ar kuru markas piekritēji tiek gatavoti nākamās paaudzes flagmaņa dizainam.

Tas vairs ne tuvu nav kantainais deviņdesmito gadu dizains un pat pārspēj šā gadsimta pirmajā desmitgadē Volvo ikdienā ienākušās apaļīgās formas. Universe parādīja, kurā virzienā raugās Volvo dizaineri un ko var gaidīt no tuvākajā nākotnē gaidāmajiem modeļiem.

Frankfurtes auto šovā, kurā notiek apmēram 100 pasaules līmeņa pirmizrādes, proti, izrādīti objekti, ko līdz šim redzējuši tikai to veidotāji, Volvo iesākto attīstības ceļu turpina ar nākamo konceptauto Concept You.

Tā ir kārtējā topošā flagmaņa iespējamā dizaina interpretācija, turklāt tā diezgan uzkrītoši atgādina kādu nemaz ne tik vecu modeli no četru gredzenu zīmola - A7.

Volvo norāda, ka Universe un Concept You pilda vienu uzdevumu - ir jānoskaidro starptautiskās automobiļu pircēju publikas viedoklis par katru no tiem, lai uzņēmumam būtu vieglāk izvēlēties, kurā virzienā attīstīt S80 pēcteci. Pēc uzņēmuma teiktā gan var noprast, ka Volvo flagmanis, visticamāk, attīstīsies pēc jaunākā koncepta parauga, jo "Eiropā novērota tendence auto pircējiem aizvien vairāk izvēlēties auto ar fastback virsbūvi un patlaban sāk mainīties arī stilīgo ķīniešu gaume". "Mūsu mērķis ir izpētīt, cik daudz varam uzdrīkstēties, lai nākamais Volvo flagmanis gūtu panākumus globālā mērogā," saka Volvo dizaina nodaļas viceprezidents Pīters Horburijs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO