Kāds TVnet lasītājs pamanījis un nofilmējis deviņus gadus vecu, acīmredzami piedzērušos bērnu. Lasītājs piedzērušos puisi pamanījis Engurē pie Engures vidusskolas durvīm. Zēns streipuļojis pie pašas izglītības iestādes durvīm. Engures policijā šāds gadījums neesot reģistrēts.

TVNET lasītājs stāsta, ka aculiecinieki izsaukuši arī vietējo policistu. Policists ieradies izsaukuma vietā, izvērtējis situāciju un aizbraucis.

Aculiecinieki bija sašutuši par to, ka nesekoja nekāda atbildīgo rīcība. Bērns netika ne nogādāts mediķiem, ne arī aizvests pie vecākiem vai arī par to ziņots skolas vadībai, vismaz notikuma vietā.

Engures sociālajā dienestā pēcpusdienā uz TVnet jautājumu, kā viņi komentē šo situāciju, paziņoja, ka dienestā nekas par šādu gadījumu nav zināms un neviens par to arī nav ziņojis, un ieteica vērsties pie novada priekšsēdētāja.

Pagastā noliedz, ka policija nebūtu rīkojusies

Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa TVnet atklāja, ka šajās dienās Engurē tiešām bijušas kādas nekārtības un nelielas saķeršanās, taču par konkrēto gadījumu nebija lietas kursā. Važa gan norādīja un apgalvoja, ja tiešām kaut kas tāds būtu noticis, tad vietējais policijas inspektors noteikti skolēnu būtu ievedis skolā un nodevis pedagogiem, pieņemti būtu arī kādi mēri.

Engurē ir arī novērošanas kameras uz ielām, kurām pateicoties divos vakaros vien noformēti 6 administratīvo pārkāpumu protokoli. Diennakts novada notikumu listē minētais notikums nav reģistrēts, tāpēc Važa izteica pieņēmumu, ka notikušais nemaz nav noticis Engurē. Arī Tukuma policijas dežūrdaļā izskatīti trīs diennakšu izsaukumu reģistrs - TVnet iesūtītajā materiālā redzamais incidents un zvans policijai nav reģistrēts.

Vakar Engurē gan bijušas skolēnu futbola sacensības, Važa šai sakarā sazinājies gan ar skolas direktoru, gan pārvaldes vadītāju, gan policiju un nav konstatēts, ka bēri būtu lietojuši alkoholu un kāds būtu bijis reibumā.

(Iesūtītais video saīsināts un padarīts vizuāli neskaidrāks)

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams