Ar vērienu un daudziem jaunumiem Latvijas Mūzikas kanāls (LMK) šo sestdien sāks jauno sezonu. Turpmāk kanāls piedāvās ne tikai mūziku, bet kļūs par pilnvērtīgu izklaides kanālu ar savu realitātes šovu, pasaulslaveniem seriāliem un jaunāko latviešu izpildītāju mūzikas video.

Parādīt Latvijas mūziķu sniegumu, ļaut tiem attīstīties un dot arī iespēju jaunajiem mūziķiem. Tā LMK līdzšinējo devumu vietējai mūzikas industrijai šo piektdien LNT ziņām komentēja lielākās ierakstu kompānijas "MicRec" repertuāra direktors Guntars Račs.

"Katrā valstī, kur ir sava nacionālā mūzika, ir nepieciešams arī nacionālās mūzikas kanāls. Un šis popmūzikas kanāls, domāju, pilda savu lomu absolūti precīzi. Un es ļoti ceru, ka tagad, kad tas ir darīts plašāk pieejams skatītājiem, tā loma tikai pieaugs," prognozēja Račs.

Tagad LMK pieejams ievērojami plašākai auditorijai nekā līdz šim. Tas iekļauts "Lattelecom" virszemes televīzijas pamata-ekonomiskajā pakā. Ņemot vērā, ka ne visi dekoderi regulējas automātiski, ja LMK televizorā nav redzams, nepieciešams veikt dekodera manuālo programmu skenēšanu.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams