Komercauto, kas rāpjas kalnā gluži kā "džips" - tāds ir Peugeot Partner 4x4, patiešām reta automašīna ar savai klasei neparastām spējām.

Brīnumainās pārvērtības sagādā firma ar pilnīgi nedzirdētu nosaukumu Automobile Dangel. Šis franču kantoris, kas agrāk izpildīja militāros un autosporta pasūtījumus, tagad pārbūvē pilnīgi parastus Peugeot, Citroen un Fiat busus par pilnpiedziņas automašīnām. Turklāt pie darba tiek liktas ne jau bērnišķīgas sistēmiņas ar automātiskiem starpsajūgiem, kas pārkarst pie pirmās nopietnās slodzes, bet gan gadu gaitā pārbaudītas transmisijas.

Ar to izstrādi un adaptāciju Henrija Dangela dibinātais uzņēmums nodarbojas jau trīsdesmit gadus un patlaban Dangel modeļu programmā ir Peugeot komercautomobiļi Partner, Jumper un Expert, kā arī šo modeļu pasažieru versijas.

Dangel rūpnīcai tiek piegādātas gatavas automašīnas no Peugeot konveijera, kuras pēc tam tiek pārbūvētas saskaņā ar pasūtītājumu. Mēnesī rūpnīciņa, kas atrodas pie Šveices un Francijas robežas, izlaiž ne vairāk kā 100 automašīnu.

Pārbūves procesā Peugeot Partner tiek pie jaunas transmisijas, pat pazeminātajiem pārnesumiem, apvdinieku agregātiem, kartera aizsarga un M+S riepām, taču šķiras no elektronikas – ESP un Grip Control jeb pretizslīdēšanas sistēmas. Lai vai kā, Peugeot dīleris Latvijā Auto Halle uzskata, ka Partner 4x4 ir labs konkurents un alternatīva mazajam komercauto Volkswagen Caddy 4MOTION.

Lai uzzinātu vairāk par pilnpiedziņas Peugeot Partner un to, par cik auto pārbūve paaugstina sērijveida mašīnas cenu, skaties VIDEO.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO