Kāds argentīnietis piedzīvojis nāves bailes, kad diendusas laikā viņa privātmājas guļamistabā ietriecās neliela lidmašīna, ziņo "Daily Telegraph".

Par laimi, neparastais incidents beidzās bez upuriem - izdzīvoja gan mājas īpašnieks, gan lidmašīnas pilots un pasažieris.

Mājas īpašnieks Roberto Mendess medijiem pastāstīja, ka negadījuma brīdī bija devies uz guļamistabu nosnausties tā dēvētās siestas laikā.

"Es ļoti pārbijos, izskrēju no istabas un metos lejā pa kāpnēm. Kad nedaudz atguvos, istabā atgriezos un ieraudzīju postažu - no lidmašīnas tecēja degviela. Devos lejā, lai atslēgtu elektrību, baidoties, ka varētu sākties ugunsgrēks. Kad atkal atgriezos augšstāvā, ieraudzīju, ka no lidmašīnas ārā rāpjas divi cilvēki. Lidmašīna manas mājas jumtā bija atstājusi pamatīgu caurumu, tas bija pilnīgi iznīcināts. Mēbeles bija salauztas, it visur bija degviela. Tas bija baisi," vīrietis atzīstas.

Noskaidrots, ka nelielais lidaparāts izlidojis no tuvējā lidotāju kluba teritorijas. Drīz pēc tam lidmašīna sākusi zaudēt augstumu. 59 gadus vecais lidaparāta pilots un 53 gadus vecais pasažieris tika nogādāti slimnīcā, taču drīz vien atlaisti mājās, jo bija guvuši vien nenozīmīgus ievainojumus.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO