Vairāk nav šķēršļu, lai nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK) valde oficiāli nominētu Daci Melbārdi kultūras ministres amatam. Tā šodien pēc nacionālās apvienības pārstāvju un Melbārdes tikšanās ar Kultūras aliansi žurnālistiem sacīja VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Tikšanās laikā no kultūras nozares pārstāvju puses tika saklausīts skaidrs atbalsts Melbārdei. Tuvākajā laikā politiskā spēka valde pieņems attiecīgu lēmumu un nākamajā koalīcijas padomes sēdē 28.oktobrī VL-TB/LNNK būs gatava oficiāli piedāvāt atbalstīt kultūras ministra kandidāti, pauda politiķis.

Viņš pieļāva, ka, visticamāk, balsojums par Melbārdi notiks 31.oktobra Saeimas sēdē.

Kā ziņots, VL-TB/LNNK lēmumu par oficiālu kultūras ministra amata kandidātu varētu pieņemt šonedēļ frakcijas un valdes kopsēdē. Kā aģentūrai LETA pastāstīja nacionālās apvienības preses sekretāre Laila Ozoliņa, frakcijas un valdes sēde plānota trešdien, 23.oktobrī.

Jau ziņots, ka pēc skaļajiem skandāliem saistībā ar Latvijas Nacionālās operas vadības nomaiņu premjers atlaida kultūras ministri Žanetu Jaunzemi-Grendi (VL-TB/LNNK) un aicināja nacionālo apvienību izvirzīt jaunu kultūras ministra amata kandidātu.

VL-TB/LNNK kultūras ministra amatam plāno virzīt pašreizējo Latvijas Nacionālā kultūras centra direktori Melbārdi. Gala lēmumu par viņas kandidatūru šim amatam nacionālā apvienība iepriekš solīja pieņemt pēc nozares pārstāvju viedokļa uzklausīšanas.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO