Gan jau, ka šorīt princis Viljams, sveicot sievu Keitu 32. dzimšanas dienā, viņu modināja ar rožu klēpi. Kā gan citādi vēl izteiksmīgāk vīrietis var pateikties sievietei par visbrīnišķīgāko dāvanu - dēlu.

Kembridžas hercogienei Ketrīnai jeb Keitai Midltonei šodien, 9. janvārī, aprit 32 gadi. Vairums modes žurnālu viņu nosaukuši par vienu no ietekmīgākajām modes ikonām, kuras ģērbšanās stilam seko teju vai puse pasaules.

Atskatoties uz iepriekšējo dzīves gadu, Ketrīna var justies gandarīta, jo, pārkāpjot 30 gadu slieksni, viņa palika stāvoklī un pagājušā gada 22. jūlijā laida pasaulē savu pirmdzimto - Lielbritānijas karaliskās ģimenes jaunāko atvasi princi Džordžu Aleksandru Luī.

Tajā laikā pasaule aizturētu elpu sekoja līdzi Keitas dzemdību norisēm un gaidīja brīdi, kad atvērsies Svētās Marijas klīnikas Lindo Wing spārna durvis un visi ieraudzīs laimīgos vecākus ar mazo puisēnu rokās.

Bieži grūtnieces pēc dzemdībām vēlas uzvilkt ko platu, lai nav pamanāms pēcdzemdību vēders, kurš nav paspējis vēl sarauties. Tomēr Ketrīna toreiz no tā nekautrējās un ar tautu satikties devās tērpā, kurš neapslēpa viņas auguma aprises.

Jāatzīst, ka Keita atklāja pasaulei patiesību, kāda sieviete izskatās pēc dzemdībām, un, nenoliegsim, dabiskums ir skaists!

«Karstākajā» koliku laikā, kad mazie parasti ir ļoti nemierīgi naktīs, hercogiene izskatījās labi - viņa bija arī atguvusi formu.

Uz jautājumu, kā trīsdesmit vienu gadu vecā Keita atguvusi formu, jaunā māmiņa atbild īsi: «Daudz staigājot!» Par negulētām naktīm Keita nerunā, jo Džordža miegs esot ciešs.

Pēc dēla piedzimšanas Ketrīna ātri, jau septembrī atsāka pildīt oficiālos pienākumus.

Daudz laimes, Keita!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO