Divi kaujinieki piektdien uzbrukuši tūristu viesnīcai Tunisijas kūrortpilsētā Sūsā, nogalinot 37 cilvēkus, lielākoties ārvalstu tūristus, paziņoja Tunisijas Iekšlietu, kā arī Veselības ministrijas amatpersonas. Kā pavēstīja Iekšlietu ministrijas preses pārstāvis, viens terorists ielavījies viesnīcā «Hotel Riu Imperial Marhaba» un atklājis uguni uz viesiem. Uzbrukums noticis pludmalē, kuras tuvumā atrodas vairākas lielas viesnīcas.

Lielākā daļa nogalināto ir tūristi, taču viņu tautību varasiestādes neatklāj. Vietējā radiostacija ziņo, ka vairums nogalināto ir briti un vācieši.

Lielākā daļa viesu viesnīcā, kurā notika uzbrukums, ir no Lielbritānijas un Centrāleiropas, paziņoja viesnīcas vadītāji.

Pēc Iekšlietu ministrijas pārstāvja teiktā, viens uzbrucējs ticis nogalināts apšaudē ar policiju, bet otrs pēc pakaļdzīšanās arestēts.

FOTO: skynews.com

Valsts televīzija ziņo, ka starp uzbrucējiem un apsargiem izcēlusies apšaude pludmalē vienas viesnīcas priekšā.

Mediji vēsta, ka viena no viesnīcām, kurai uzbrukts, ir «Imperial Marhaba».

Nogalinātais uzbrucējs ir tunisiešu students, kurš iepriekš nebija nonācis varasiestāžu redzeslokā, pavēstīja amatpersonas.

Viņš nācis pa pludmali, slēpjot savu Kalašņikova automātu zem lietussarga, un tad atklājis uguni uz atpūtniekiem.

Tad viņš caur peldbaseinu iekļuvis viesnīcā, šaujot uz sastaptajiem cilvēkiem, paziņoja amatpersonas.

Sūsas kūrortpilsēta piesaista lielu skaitu tūristu no Eiropas un Ziemeļamerikas.

Tunisijā pastiprināti drošības pasākumi pēc islāmistu martā sarīkotā asiņainā uzbrukuma Tunisas Nacionālajam Bardo muzejam, kad tika noslepkavots 21 ārvalstu tūrists un policists.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO