Kopā ar grupu "Bet bet" uzstājās ģitārists Ainars Virga

FOTO: Publicitātes foto

Neskatoties uz nelabvēlīgajiem apstākļiem (skat. video kā izskatījās vakar pa dienu), vairāk vai mazāk veiksmīgi festivāla «LMT Summer Sound» pirmā diena ir aizvadīta. Koncertus sniedza «Indygo», «Apocalyptica», «Mumiy Troll», «Bet bet», «Pienvedēja piedzīvojumi» un citi

Festivāla organizatori uzsver, ka šī ir bijusi viena no grūtākajām festivāla uzbūvēm. Vējš, kurš jau no pirmdienas plosījās Liepājā, savu kulmināciju sasniedza tieši ceturtdienas vakarā, kad noritēja svarīgākie uzbūves darbi. Tomēr neskatoties uz to, uzbūve tika veiksmīgi pilnā apmērā pabeigta ar nelielām izmaiņām programmā, festivāls piektdienas vakarā vēra vaļā vārtus un sagaidīja apmeklētājus.

Neskatoties uz laika apstākļiem, festivāls pirmajā dienā pulcējis līdzīgu apmeklētāju skaitu kā pagājuša gadā, bet tā kā prmo reizi festivāla teritorijā notiek «Jūras svētki» un laika apstākļi ir uzlabojušies, tad festivāla organizatori sagaida papildus apmeklētāju pieplūdumu.

Grupa «Apocalyptica», neskatoties uz tehniskiem sarežģījumiem, kuru dēļ nācās nomainīt uzstāšanās skatuves, sniedza emocijām bagātu koncertu. Grupa dalījās iespaidos par to, ka Liepāja ir lieliska un skaista pilsēta un, lai arī latviešu fani ir mazliet kautrīgāki kā citu valstu, tie tomēr sagaidījuši grupu sirsnīgi un ar skaļām ovācijām.

Kopā ar grupu "Bet bet" uzstājās ģitārists Ainars Virga

FOTO: Publicitātes foto

«Mumiy Troll», kuri Liepājā jau ir uzstājušies arī iepriekš, festivāla apmeklētājus priecēja ar koncertu teju divu stundu garumā. Izpildot gan dziesmas no jaunā albuma, gan publikas iemīļotos hitus, grupa noslēdza pirmās dienas galvenās skatuves mākslinieku uzstāšanos.

«LMT Summer Sound» festivāla otrajā dienā paredzēta plaša «Jūras svētku» programma, kura visiem liepājniekiem un Liepājas viesiem ir pieejama bez maksas, tās ietvaros notiks košais «Alpina krāsu skrējiens», kurā aicināts piedalīties ikviens, kā arī «Cēsu Alus Air Guitar» čempionāts, Ledus Neptūna veidošana, Liepājas PopRok skolas meistarklases, iespaidīgs izpletņlēcēju šovs, futnets un citas sportiskas aktivitātes. Vakarā uz «LMT Summer Sound» skatuvēm kāps «Nioco & Vinz», Aminata, Musiqq, Fēlikss Ķiģelis, Astro’n’Out un daudzi citi.

Šobrīd festivāla teritorijā spīd saule, izturīgākie festivāla apmeklētāji jau ir modušies un nesteidzīgi bauda saulaino sestdienas rītu.

Otrā diena iet gaisā, viss bumbās!!!! #summersound #liepaja

A photo posted by Inta Vamze (@krasukaruselis) on

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO