No šodienas kā bezmaksas atjauninājums individuālajiem lietotājiem, kas izmanto «Windows 7» un «Windows 8.1» operētājsistēmas, pieejama operētājsistēma «Windows 10», informē Amerikas Savienoto Valstu tehnoloģiju uzņēmums «Microsoft». Jāpiezīmē gan, ka atsevišķiem lietotājiem pilnībā funkcionāls operētājsistēmas atjauninājums bija pieejams jau dienu iepriekš.

Kā vēstīts kompānijas izplatītajā paziņojumā, individuālie lietotāji bezmaksas atjauninājuma iespēju varēs izmantot viena gada laikā kopš «Windows 10» klajā laišanas.

Kā teikts «Microsoft» operētājsistēmu viceprezidenta Terija Maiersona blogā, «Windows 10» ir «Microsoft» vīzija par vēl personalizētāku informācijas tehnoloģiju (IT) lietojumu, «Windows 10» apvienojot uzlabotas komunikācijas, drošības un mobilitātes risinājumus.

«Windows 10» būs pieejams uz plašākā «Microsoft» ierīču klāsta - datoriem, planšetēm, viedtālruņiem, «Windows for the Internet of Things», «Xbox One», «Microsoft HoloLens» un citām.

Tāpat ar «Windows 10» apritē atgriezīsies izvēlne «Start».

«Microsoft» ir viena no pasaulē lielākajām IT kompānijām, kas šā biznesa gada trešajā ceturksnī, kas noslēdzās martā, strādāja ar 4,99 miljardu dolāru (4,6 miljardu eiro) tīro peļņu, bet apgrozīja 21,7 miljardus dolāru.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams