Jaunais amerikāņu katrīmūzikas spīdeklis Luks Braiens (Luke Bryan) saglabājis pirmo vietu ASV «Billboard 200» topā, aiz sevis atstājot miljonāra repera Dr. Dre trešo albumu «Compton» un Eda Šīrana (Ed Sheeran) dižpārdokli «x», ziņo «Billboard.com».

Nedēļas griezumā Braiena plate «Kill the Lights», kas ir viņa piektais studijas ieraksts, pārdota 99 000 vienību, liecina mūzikas un video pārdošanas apjomu izsekošanas sistēmas «Nielsen SoundScan» dati.

Šīrana «x», kas «Billboard 200» topā atrodas jau 60. nedēļu, pārdots 97 000 vienību.

Dr.Dre nostalģijas un atmiņu pilnā plate par dzimto Komptonu (Kalifornijā) ar 51 000 vienību numur 3.

Kā radošais impulss šim albumam kalpoja režisora Gerija Greja (F. Gary Gray) filma «Straight Outta Compton», kas stāsta par Komptonas vēsturi un hiphopa apvienību - gangsterrepa (gangsta rap) aizsācējiem «N.W.A.» (Niggaz Wit Attitudes), kurā, tolaik būdams jauns, aktīvi darbojās arī Dre, īstajā vārdā Andrē Romels Jangs. Būtībā «Compton» kalpo kā skaņu celiņš šai filmai, kura uz lielajiem ekrāniem nonāks jau 15. augustā.

Arī «N.W.A.» 1988. gada albums «Straight Outta Compton» atguvis aktualitāti un pārdots 44 000 vienību, pakāpjoties no pagājušās nedēļas 30. vietas uz 4.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams