Filmas «Bada spēles: Zobgaļsīlis. 2. daļa» («The Hunger Games: Mockingjay - Part 2») zvaigznes ir mazliet apbēdinātas, ka populārā franšīze ir beigusies ar 4. novembrī notikušo pēdējās daļas pirmizrādi Berlīnē. Filmas aktieri, tostarp pelnošākā Holivudas aktrise Dženifera Lorensa (Jennifer Lawrence), pulcējās uz melnā (jā, nevis sarkanā) paklāja, lai dalītos savās sajūtās un emocijās par piedzīvoto šajā un citās «Bada spēļu» filmās.

«Es esmu tik pārņemta ar filmas veicināšanas pasākumiem, autogrāfu sniegšanu, ka tā īsti vēl neesmu apjēgusi, ka šī ir pēdējā franšīzes pasaules pirmizrāde,» žurnālistiem teikusi starojošā skaistule Lorensa.

Neskatoties uz rudenīgi vēso laiku, daudzi «Bada spēļu» fani pulcējās pie kinoteātra, lai vaigā redzētu savus iemīļotos aktierus (skat. video).

Atgādinām, ka «Bada spēļu» filmu sērija izveidota, balstoties uz rakstnieces Sūzenas Kolinsas (Suzanne Collins) grāmatām - tās stāsta par totalitāru Panemas valsti, kas sastāv no 12 apgabaliem. Nabadzīgie apgabali ar izteiktu sociālo atšķirtību uztur valsts galvaspilsētu Kapitoliju un arī ik gadu piedalās Bada spēlēs - nāvējošā cīņā par izdzīvošanu, kas izklaidē bagātniekus un kur uzvar tikai viens dalībnieks.

Kinoteātros filma no 18. novembra.

FOTO: REUTERS/ScanPix

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO