Sesīlija Stronga (Cecily Strong) «Saturday Night Live» sestdienas vakarā

FOTO: Ekrānuzņēmums

Amerikāņu un britu televīzijas kanāli Parīzes terora aktu ēnā pārcēluši vairāku seriālu sēriju izrādīšanu. Teroraktos Parīzē naktī uz sestdienu tika nogalināti 129 cilvēki un vairāk nekā 350 ievainoti. Atbildību par uzbrukumiem uzņēmies teroristiskais grupējums «Islāma valsts».

Amerikāņu telekanāls CBS pārcēlis seriāla «Supergirl» sēriju, kurā jauna supervarone glābj izdomātu pilsētu pēc bumbu sprādzieniem, ko bija paredzēts izrādīt pirmdien. Tās vietā televīzijā demonstrēs pārraidi par Pateicības dienu.

CBS pārcēla arī izmeklēšanas seriāla «NCIS: Los Angeles» («NCIS: Losandželosa») sēriju par sievietēm, kuras vervē ekstrēmistu organizācija.

Savukārt britu kanāls ITV svētdienas vakarā neraidīja detektīvseriāla «Jekyll and Hyde» («Džekils un Haids») sēriju, jo tajā bija apšaudes aina.

Telekanāla NBC skeču šovs «Saturday Night Live» sestdienas vakarā tika atklāts ar veltījumu Parīzes teroraktu upuriem.

Filmas «The Hunger Games: Mockingjay Part 2» («Bada spēles: Zobgaļsīlis. 2. daļa») veidotāji paziņojuši, ka pirmdien kinolentes pirmizrādē Losandželosā netikšot atļautas intervijas uz sarkanā paklāja.

Filma daļēji uzņemta Parīzē.

«Cieņā pret nesenajiem notikumiem Parīzē esam nolēmuši izmainīt sarkanā paklāja pasākumu, un tajā nenotiks intervijas uz sarkanā paklāja,» teikts kinostudijas «Lionsgate» paziņojumā.

Atcelta britu aktiera Toma Hārdija jaunās filmas «Legend» («Leģenda») Francijas pirmizrāde, kas bija plānota otrdienas vakarā Parīzē. Nenotika arī režisora Stīvena Spīlberga aukstā kara drāmas «Bridge of Spies» («Spiegu tilts») Parīzes pirmizrāde svētdienas vakarā.

«Mēs esam vienoti ar parīziešiem. Mūsu domas ir ar visiem, ko ietekmējuši šie briesmīgie notikumi,» norāda studija «Fox».

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO