FOTO: Reuters/ScanPix

Amerikāņu aktrise Dženifera Lorensa (Jennifer Lawrence) nefilmēsies «The Hunger Games» («Bada spēles») priekšstāstos, jo vēl esot «par agru» tādus veidot. Novembrī iznāca «The Hunger Games» filmu sērijas ceturtā noslēdzošā daļa «The Hunger Games: Mockingjay - Part 2» («Bada spēles: Zobgaļsīlis. 2.daļa»). Filmas bija balstītas uz rakstnieces Sūzenas Kolinsas grāmatu triloģiju.

Lai gan Kolinsa nav sarakstījusi «The Hunger Games» priekšstāstu, kinostudijas «Lionsgate» priekšsēdētāja vietnieks Maikls Bērnss licis noprast, ka varētu uzņemt jaunu filmu par iepriekšējiem notikumiem «The Hunger Games» pasaulē.

«Es neiesaistītos,» kino žurnālam «Variety» sacīja Lorensa. «Es domāju, ka tam ir par agru. Manuprāt, jāpagaida, kamēr līķis atdziest.»

Pēc pēdējās filmas iznākšanas Kolinsa uzrakstīja pateicības vēstuli Lorensai un pārējiem galveno lomu tēlotājiem Līemam Hemsvortam un Džošam Hačersonam.

«Bez Katnisas nav nekādu «Bada spēļu»,» norādīja Kolinsa. «Es cerēju, ka aktrise būs gana laba, taču viņa pārspēja visas manas cerības. Dženifera Lorensa, tas ir tavs emocionālais dziļums, spīdošā klātbūtne un spēks, ar kādu nospēlēji šo stāstu. Es vienmēr būšu pateicīga par to, ka atvēri durvis un ļāvi man ienākt tavā dzīvē.»

«Ja man būtu izvēle, ko es mainītu šajās filmās? Nevienu. Es nedomāju, ka šajā ķēdē ir vājie posmi. Un kāda brīnišķīga ķēde gan šī ir!» rakstīja Kolinsa.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO