«Air France» lidmašīna šodien veikusi piespiedu nolaišanos Kenijā, jo aviolainera tualetē atrasta aizdomīga ierīce, kas varētu būt spridzeklis, vēsta «Reuters».

Policijas amatpersona aģentūrai AP pastāstījusi, ka kāds pasažieris tualetē atradis ierīci, kas izskatījusies kā hronometrs. Viņš par to informējis lidmašīnas apkalpi, kas savukārt šo informāciju nodevuši pilotiem.

Kāds no pasažieriem pastāstījis, ka apkalpe pasažierus informējusi, ka tiks veikta nolaišanās tehnisku iemeslu dēļ. Lidmašīnā esošie cilvēki pilnībā saglabājuši mieru.

Lidmašīna veikusi ārkārtas nosēšanos Kenijā, un pasažieri evakuēti pa tās avārijas izejām.

Speciālisti patlaban pēta ierīci un tiek veikta pasažieru nopratināšana, taču telekanāls «Doždj», atsaucoties uz Kenijas lidostas amatpersonām, vēsta, ka atrastā ierīce tiešām ir bijis spridzeklis, kas patlaban jau ir neitralizēts.

We confirm of an emergency landing by Air France's flight from Mauritius at Moi Int'l Airport this morning after reports...Posted by Kenya Airports Authority on Sunday, December 20, 2015

Reiss AF 463, kurā bija 459 pasažieri un 14 apkalpes locekļi, atradās ceļā no Maurīcijas uz Parīzi, taču tā veikusi ārkārtas nosēšanos Kenijas lidostā Mombasas pilsētā.

Francijā joprojām ir paaugstināts terorisma līmenis pēc 13.novembrī notikušajām apšaudēm Parīzē, kurās dzīvību zaudēja 130 cilvēki. Sīrijas teroristiskais grupējums «Daesh» paziņojis, ka terorakti ir atbilde par Francijas veiktajām militārajām darbībām Sīrijā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO