FOTO: TVNET kolāža

2015. gadam izskanot, piedāvājam ielūkoties TVNET video gada spilgtākajos mirkļos, jo galu galā tieši šajā gadā mēs esam cītīgi filmējuši, ierakstījuši un montējuši, tā sakot, esam aizsākuši savu video ēru.

 

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

FOTO: TVNET

Gaidītākais Dziesmu un deju svētku pasākums - atceltais gājiens

Lai gan XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gājiens oficiāli tika atcelts saistībā ar notikumiem Mežaparka estrādes noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumā, kura laikā noģībuši vairāki bērni, tajā piedalījās vairāki tūkstoši dalībnieku. Gājienā devās gan dziedātāji, gan dejotāji, gan kolektīvu vadītāji un katra novada pārstāvji.

 

''Stipro skrējiens'' 2015

FOTO: Ekrānšāviņš

Izaicinājums, kurā jānotic pašam sev, jeb «Stipro skrējiens 2015»

«Stipro skrējiens» ir Baltijā vienīgais ekstremālais masu izturības skrējiens, kas noris jau kopš 2010.gada. Dalībnieki to raksturo kā fiziski grūtu pārbaudījumu, bet, atbalstot citam citu, beigu beigās ir liels prieks par paveikto!

 

Melleņu rokas

FOTO: Ekrānšāviņš

Melleņu lasīšanas un šķirošanas triki

Vasarā, īstajā melleņu laikā, TVNET komanda izmēģināja dažādas interesantas ogošanas tehnikas un dalījās pieredzē ar jums, lai melleņu lasīšana veiktos raitāk un kvalitatīvāk.

 

Sēņošanas prieki

FOTO: Ekrānšāviņš

Sēņošanas prieki

TVNET komandai patīk ne vien ogot, bet arī sēņot. Sēņošana darbojas pēc principa «kāds darbs, tāda alga», nekādi triki un jaunas tehnikas te nelīdzēs. Tādēļ šoreiz dalījāmies pieredzē!

 

Strūklakas pilsētā

FOTO: Ekrānšāviņš

Padomi, kā pārvarēt karstumu pilsētā

Aizvadot pirmo vasaras mēnesi, Latviju sasniedza arī tās karstums. Dalījāmies ar padomiem, kā izbaudīt patīkamo vasaras laiku, ja darba vai kādu citu iemeslu dēļ bijāt iestrēguši pilsētā.

 

FOTO: Ekrānšāviņš

Veikbords – lidošana pa ūdens virsmu

Aizvadītajā gadā TVNET izmēģināja savus spēkus dažādos sporta veidos, piemēram, veikbordā, kas Latvijā ir viens no populārākajiem ūdens sporta veidiem. Lūk, kā mums gāja!