Ilustratīvs attēls

FOTO: PantherMedia/Scanpix

Mērkaķa gads tikko sācies, bet jau paguvis mūs pārsteigt ar dažādiem smieklīgiem un jocīgiem atgadījumiem. TVNET piedāvā apskatīt 2016. gada jocīgākos un pasaulē skatītākos sociālā tīkla youtube.com videoklipus. Protams, daži ievērības cienīgi video tapuši negaidītā, rekordlielā sniega uzsnigšanas daudzuma dēļ Amerikā. Vairāk - rindiņās zemāk!

 

FOTO: AFP/LETA

Panda ar prieku vārtās sniegā

Kamēr ASV sniegputenis cilvēkiem sagādā patiesus pārdzīvojumus, zoodārza iemītnieks panda Tian Tian no sirds izbauda sniegu un pat veido kaut ko līdzīgu sniega eņģelītim, vēsta «The Washington Post». Novērtē arī Tu, cik piemīlīgi un uzjautrinoši tas izskatās!

 

Ilustratīvs attēls

FOTO: Sputnik/Scanpix

Jenots apzog veikalu

Jenots, kurš kādā Toronto veikaliņā bija nolēmis nočiept gardumu, kļuvis par gadumijas zvaigzni. Video, kurā nešpetnais dzīvnieks veikli nosper no veikala plaukta virtuli, «Youtube» skatīts vairāk nekā miljons reižu. Kā stāsta aculiecinieki, veikala īpašnieks centies ar slotu padzīt mazo zagli, taču 30 minūšu laikā jenotam izdevās nočiept vēl divus kārumus. Noskaties!

 

Ilustratīvs attēls

FOTO: EPA/LETA

Snovbords Ņujorkas ielās

Kaut snovbords ar katru gadu pasaulē kļūst mazāk populārs, jo tā konkurents frīstails gūst virsroku, tomēr lielā sniega uzsnigšanas dēļ Ņujorkā kāds ekstrēmists ziemas sporta veidu snovbordu pārvērtis par urbāno ekstrēmo izklaidi. Viss, kas nepieciešams: spēkrats ar ziemas riepām un radzēm, trose, kur pieturēties, un sniega dēlis.

 

Vladimirs Putins

FOTO: AP/Scanpix

Putina uzvārds sasmīdina zēnu

Smejoties veidojas C vitamīns un stiprinās cilvēka imūnsistēma. Tāpēc pasmiesimies līdzi šim jaukajam zēnam, kurš, izmantojot interaktīvu globusu, skaļā balsī pasmejas par, viņaprāt, dīvaino Krievijas līdera Vladimira Putina vārdu. Piebildīsim, ka angļu valodā «pooting» (tieši šo vārdu zēns saklausa, kad globuss izrunā prezidenta uzvārdu) nozīmē bezdēt jeb purkšķināt citam sejā. Tālu no patiesības jau nav...

 

FOTO: EPA/LETA

Ziemas trends – niršana sniegā

Rekordlielais un negaidītais sniega daudzums Amerikā cilvēkos nav raisījis negāciju vētru. Tieši otrādi - cilvēki ir patīkami pārsteigti. Ja vienā no iepriekšējiem slaidiem ziņojam un rādām, ka Ņujorkas ielas pārņēmuši snovbordisti, tad privātmāju pagalmos Amerikas iedzīvotāji izbauda niršanu sniegā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO