Ingunas Sudrabas vadītā «No sirds Latvijai» sarunas par iespējamo sadarbību 12.Saeimā ar citiem politiskajiem spēkiem pati nerosinās.

«Mēs redzam procesu, kā notiek, kad ir pozicionējušās partijas, kas savstarpēji aprunājas, un ir teikušas, ka runās arī ar mums. Mēs esam gatavi,» pēc pirmdien notikušās valdes sēdes pastāstīja Sudraba.

Sudrabas partija nav iesaistīta koalīcijas veidošanas sarunās

Partija «No sirds Latvijai» (NSL) pagaidām nav iesaistīta koalīcijas veidošanas sarunās, intervijā telekanāla LNT raidījumam «900 sekundes» teica NSL vadītāja Inguna Sudraba.

Viņa atzina, ka nav saņēmusi piedāvājumus par sarunām ne no pašreizējās koalīcijas partijām, ne no «Saskaņas». Taču Sudraba pieņemot, ka šādas sarunas būs un NSL esot gatava runāt ar jebkuru politisko spēku.

Sudraba atkārtoti uzsvēra, ka NSL iegūtās septiņas vietas parlamentā vērtē, kā ļoti labu sasniegumu.

Pagaidām nekādas sarunas nav notikušas un uz tādām NSL pārstāvji nav aicināti, informēja NSL preses pārstāvis Mārtiņš Pozņaks. Arī sadarbības piedāvājumi politiskajam spēkam nav izteikti.

Par savu pārstāvju deleģēšanu sarunām «No sirds Latvijai» ir paredzējusi lemt nākamajā valdes sēdē. Drīzumā frakcijas deputāti arī pieņems lēmumu par frakcijas vadību un citiem organizatoriskajiem jautājumiem.

Jau ziņots, ka 12.Saeimā iekļuvušas sešas partijas. Vēlēšanās par «Saskaņu» nobalsoja 23,26%, par «Vienotību» - 21,62%, par Zaļo un zemnieku savienību - 19,74%. Nacionālā apvienība ieguvusi 16,5%, «No sirds Latvijai» - 6,91%, Latvijas Reģionu apvienība - 6,47% vēlētāju balsu.

«Saskaņa» 12.Saeimā ieguvusi 24 deputātu vietas, «Vienotība» - 23, Zaļo un zemnieku savienība - 21, Nacionālā apvienība - 17, Latvijas Reģionu apvienība - 8, bet «No sirds Latvijai» - 7.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO